SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 286 Napisanych postów 1828 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64916
Ostatnio miałem Dynamite Suplements yohimbine hcl.
Kupiłem normalnie na alegr. Pakowana po 100kaps. Ogólnie b.dobra yoha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69161 Napisanych postów 332895 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1571892
Andro ma joszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1255
dares88
Witam serdecznie

Proszę o doradzenie w wyborze, mam do wyboru firmy:
alphaGEN
DNA Laboratory
Malay Tiger

W co ewentualnie celować?
Chodzi o mix testo i metanabol.

Pzdr.

DNA zdecydownie,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 520 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3265
zimowy
Nolvadex od ANT Pharma ktoś coś?

Pewna nolva, podobnie jak reszta ari provi hcg
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 265 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 73518
Witam, mam pytanie odnośnie środków tych labów, chodzi mi o kolejność odnośne jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 265 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 73518
Witam, mam pytanie odnośnie środków tych labów, chodzi mi o kolejność odnośne jakości
Malay, Platinum, Aquila, Vertex który z wymienionych do których mam dostęp wybierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 67 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
Zaucha
zimowy

Mocna teza że wszystko hula , zwłaszcza hcg , warto by to przebadać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 8190 Napisanych postów 81053 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 685446
morose
Malay, Platinum, Aquila, Vertex który z wymienionych do których mam dostęp wybierać

Vertex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2308
morose

Aquila
Vertex
Platinum
Malay
kolejnosc/jakosc
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 520 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3265
Smero30
Zaucha
zimowy

Mocna teza że wszystko hula , zwłaszcza hcg , warto by to przebadać .

Hcg provi biore działa, nolva przyhamowała e2 ari zbija wynika z badan, wiem do czego zmierzasz badan Actizy ja akurat dobrze oceniam też provi i hcg, reszta z tego co wiem też ok, a badania no cóż chyba zostało to wyjaśnione o co tam chodziło właściwie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

sunrose