SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4781 Napisanych postów 10817 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294458
A mi prop andro robi mwga rozp****** to samo genamed. Inne laby znosnie ale ogolem wszystkie krotkie srpdki mnie bolą. Teraz lece ja dlugich bije 4ml na strzal i zero. Bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2180 Napisanych postów 11832 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 348487
a co najlepsze, odpalilem to, bo jade na wakacje i porwczniej mi z transportem i wygladem tego niz bym mial butle brac, teraz sie boje, ze pojade i bede caly obolaly chodzil...

z propem takie jazdy mialem tylko balkan - najgorsze co w zyciu lecialo i galaxy a z dlugimi czy mixami nigdy takich jazda nie mialem raczej.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 18/10/2019 14:05:56

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1065 Napisanych postów 21963 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338239
wincol
Tad 600 jest Jeszcze szansa dostać u nas oryginał czy raczej nie ? Robi to ktoś w ogóle czy całkiem zaprzestali produkcji ? jeśli tak to jest w pl zamienik Tada dostępny ?

Panowie , nikt nic na ten temat ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2180 Napisanych postów 11832 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 348487
juz pare miesiecy temu, czytalem(i tu jest pytanie gdzie? ) ze produkcja jest wstrzymana.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2460 Napisanych postów 2230 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40808
jak bedzie jakas zrzutka na badanie soku wchodze jak w poprzednich edycjach, konkrety trzeba by obgadac w temacie moderatora zeby syfu nie robic tutaj, choc uwazam ze ciezko bedzie z wyborem jak tyle labow na rynku chociaz to kwestia ile sie zbierze a z tym to wiadomo jak przychodzi wylozyc kase,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 717 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26221
drennei
Jakie cypio polecacie?

Teraz idzie Wellona i jest dobre- działa i zero jakiegokolwiek dyskomfortu, no i cena przystępna, jeszcze Nexium i na pewno Platinium z probowanych

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2019-10-18 15:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31001 Napisanych postów 268406 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1357093
Przestance już spamować
Skoro osoba X pyta o dany środek nie pisząc do czego ma dojście to wiadomo że osoba Y Bijac np w swoim życiu 3-4 laby będzie je polecać. Od tego jest ten tamat a nie od waszych żali.
Jak kogoś oczy kluja ma tysiące innych tematów do czytania i odpisywania. Każdy wpis w formie spamu-nagana
3 nagany ban z automatu wskakuje, bez różnicy czy ktoś jest na forum tydzień czy 15 lat.
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31001 Napisanych postów 268406 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1357093
wincol
wincol
Tad 600 jest Jeszcze szansa dostać u nas oryginał czy raczej nie ? Robi to ktoś w ogóle czy całkiem zaprzestali produkcji ? jeśli tak to jest w pl zamienik Tada dostępny ?

Nie ryzykował bym kilka osób zaliczylo szpital, wałków lata od groma.
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4781 Napisanych postów 10817 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 294458
lodzianin1
wincol
wincol

Nie ryzykował bym kilka osób zaliczylo szpital, wałków lata od groma.

U mnie 2 orzypadki gronkowca i jedno omdlenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 708 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26992
Co sadzicie o Spectrum ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Fruzelina