SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6063
Good to know ! To co polecacie z tren/prop?

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8224 Napisanych postów 14167 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314180
Andro dna sepah sky vertex Ions melia i dziesiątki innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1221 Napisanych postów 2491 Wiek 35 lat Na forum 170 dni Przeczytanych tematów 24423
Z trenów w ostatnim okresie kilku miesięcy/lat leciał Androchem , Nanda , teraz aktualnie leci z DNA , wszystkie działają bdb...
Prop w większości firm będzie ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6063
thx.

There is no limits to what a man can accomplish...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 264 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218821
Jest na rynku dobra efedryna jakie laby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8224 Napisanych postów 14167 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314180
Wersja inj polfy z obiegu szpitalnego, bułgarska inj, tussi w tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65959
tredi2
Bral ktos oxe z Euro Pharmacies? Biorę od tygodnia ale zgaga nie do wytrzymania. Nigdy wczesniej nie mialem problemow po oxie lub innych oralach..

Ja też mam tak samo, oxa gitara po winie juz po kilku dniach pali rura.. poszło w odstawkę całkowicie . Raczej nie ma tam oxy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 443 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2598
tredi2
Good to know ! To co polecacie z tren/prop?

DNA Aquila chwale i po znajomkach tez chwala te laby.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 249 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10936
witam, panowie lece na bpc-157 z imperiala na razie po 2tyg slabo z efektami ale pewnie za krotko jeszcze biore. (2x250mcg)
I po woli mi sie konczy, wiec zaraz bede brał wiecej ale mam tez opcje "Bioniche Pharma" ktos to zna?
Bo nie wiem czy kontynuować na imperialu czy pociągnąć dalej na Bioniche.
Dzieki za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19663 Napisanych postów 67290 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560518
Możesz wbijać w Bioniche ma dobre pepki/gh. Ewntualnie Bio-Peptide czy Excelsior też.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy