SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4164 Napisanych postów 3779 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144816
Lux1980
Nie , loteria MT . Szukaj czegoś innnego

Biłem suste i było ok, metka inj jako pw też działała i jedyną która nie śmierdziała dieslem ;)
1

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1149 Napisanych postów 1733 Wiek 39 lat Na forum 237 dni Przeczytanych tematów 26572
arek.z90
Lux1980
Nie , loteria MT . Szukaj czegoś innnego

Biłem suste i było ok, metka inj jako pw też działała i jedyną która nie śmierdziała dieslem ;)

Trafiło ci się , wiele osób narzeka .
MT swego czasu był bardzo dobrym Labem . Dziś bym nic nie kupił , a już nie wspomnę o oxie

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-09-14 19:03:07

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28029 Napisanych postów 264170 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1343971
kiedyś mt w ciemno a już wiele razy pisałem ze albo ktoś ich podrobił albo maja nie fart do dostawców
bo biłem i deke i testy i gitarka a teraz nawet testy często nie klepią

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 684 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25561
Southsoul
Witam.
Panowie potrzebuje aktualnej opinii na temat labu Malay Tiger, a dokładniej prop (1ml ampułki) i oxa . Lab warty uwagi i pieniedzy ?

Ja na Malay nigdy nie narzekałem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14693 Napisanych postów 64034 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546092
Dla mnie też git, ostatnio metka inj j/Arek ładnie weszła.
8

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2025 Napisanych postów 3355 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74361
Bakaacz666
Hgh star labs ? Wie ktoś coś na temat tego hgh ?

Kilku znajomych stosuje/stosowalo. Na krwi wychodzi jak powinno. Ogolnie sa zadowoleni.

dmq92
Akurat z tym srodkiem tak. Sprawdz sobie cene apteki to zrozumiesz. A under jest 20x tanszy? Prosze Cię

Ceny apteczne nie maja zadnego zastosowania do cen ug.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 684 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25561
krzykacz
Dla mnie też git, ostatnio metka inj j/Arek ładnie weszła.

A u koleżki npp i enan szło i bardzo zadowolony, nawet bardziej chwalił npp z Malay niż Nexium - ale to już jego subiektywne odczucie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 191 Wiek 36 lat Na forum 128 dni Przeczytanych tematów 2984
Ja bralem tj pharma w Uk test cyp dzialal jak bralem koledzy biora propa I trena I tez widac ze dzialaja oba srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14693 Napisanych postów 64034 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546092
Nie ma lepszej opinii niż ta na gebe, tego się trzymaj.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2025 Napisanych postów 3355 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74361
Bralem mixa npp/prop/master z MT i kosil.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita