SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 637507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2626 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
J/w
3x1 i robi robotę doskonale

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5079
Malay Tiger Cypek exp 07-2015,07-2020 bił ktoś, jakieś opinie?
Swiss Anastrozole 1mg opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
vinyl1981
Panowie powiem tak nie wiem co w tych oxach jest jem teraz oxe z British Dragon kody się zgadzają z krótkim testem i normalnie biegałem przed cyklem po 10 km a odkąd zacząłem biegać na tym cyklu to mam tak nogi ciężkie i nabite że 6 km dzisiaj miałem problem dobiedz a przed cyklem po dychę na lużno. Gadałem z kumplem który bierze oxe z Bałkana i mówi że ma to samo też się wrąbał i nigdy więcej mówi że raczej tam winstrol dają pewnie w miksie z metką bo jak brał wino też miał takie nogi ciężkie i zakwaszone. Bo wątpie żeby na samym teście krótkim tak nogi pompowało ktoś ma doświadczenie z bieganiem na tym ? i czym w końcu się osłaniać Lecytyną czy Heparagenem na tym bo mam w domu i to i to a nie chce sobie flaków rozwalić jem 30mged. W zeszłym roku jak brałem te oxe to apetyt mi zjechał do zera i mnie mdliło, teraz jeszcze jem ale już czuję trochę że mnie mdli. Kumpel mówi że 2 tabsy bierze tylko i trochę apetyt wrócił. Więc co w tych oxach jest.

Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2019-03-19 21:37:30

Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2019-03-19 21:39:43

Oxa ma to do siebie ze mocno spina miesnie. Jest uczucie twardego miesnia i moze byc ze od tego ciezko sie biegnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34672 Napisanych postów 274903 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1376103
e-lite
Heparegen to nie cukierki , max 6 tabl

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2019-03-19 22:38:05

6 TAB to dawka lecznicza na kilka tyg max później dawka podtrzymująca to 300 mg
Na cyklu wystarczy dawac 2*100 mg

Mowa o "zwykłych" cyklach

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 403 Wiek 81 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6696
A jak odróżnić czy to będzie oxa czy wino? wiem że są testery ale tak po jakiś objawach , w mięśniach jeszcze taki jakby reumatyzm czuję , po oxie też tak może być, pompa straszna, w razie co jak by to wino to pełną profilaktykę do wina może ktoś rozpisać czy czegoś nie pominąłem

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5850 Napisanych postów 11825 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 299782
Zaloz swoj tenat albo pytaj w dyskusjach a tu nie spamuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 403 Wiek 81 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6696
Ok sory

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 161 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3561
Stosuje ktos środki bulk.xxx jakies opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34672 Napisanych postów 274903 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1376103
Chcieli się tutaj mega mocno zareklamować ale jakoś im nie wyszlo,nie znam firmy i nikogo kto stosuje ten lab
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 356 dni Przeczytanych tematów 2051
No właśnie też szukam rzetelnych opinii na temat Bulk xxx. Z tego co wiem nie mają orali. Mam propa w szafce i NPP. Prop się mocno krystalizuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Fruzeliny