SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 99 Wiek 25 lat Na forum 148 dni Przeczytanych tematów 2702
Panowie oxa i meta ze shree kopie to coś??.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 82 Wiek 39 lat Na forum 85 dni Przeczytanych tematów 599
Duzo Shree wbilem spoko lab. Niestety ja nie mam juz dostepu do tego labu.

Kamilpkk
Masteron enan Dna? Jakie opinie ?

Przed zakupami polecano mi ten lab, popytalem poczytalem i wlasnie go kupilem tren i testa bede wbijal z dna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1593 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27137
Panowie jak laby Ions,Vertex,Nexium,wellona? ostatnio wypadłem z tematu jaki bd najpewniejszy ?

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 328 Napisanych postów 4170 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114330
Bilem z dna propa. Cypionat i enan wszystko działa git

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 328 Napisanych postów 4170 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114330
Vertex bilem enana i suste i propa. Z pół roku temu dobre działały te zeczy dobrze yonsa bilem cypka i enana. Z rok temu też dobry a welony odpaliłem właśnie propa ale za wcześnie na opinie

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 8744 Napisanych postów 21743 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 734609
Takashi21
Panowie jak laby Ions,Vertex,Nexium,wellona? ostatnio wypadłem z tematu jaki bd najpewniejszy ?

Każdy lab bardzo dobry, bierz co masz taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dokładnie co taniej bo ruznic nie zobaczysz w każdym bondz razie ja na teściach nieczulem czy to wertex ions czy genamed jeden hu

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 74330 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 624103
Takashi21

Obojętnie co weźmiesz to będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25492 Napisanych postów 259808 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331681
mam zgodę na opublikowanie to wrzucam

DNA badanie oxy mastera i dhb

6

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 3218 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62579
Noo widać dobrej oxy na rynku coraz więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1