SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4096492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4421
Foolthor
HCG: Neogenica / Androxen / Organica / Novo. Tylko do tego mam dostęp. Czy ktoś może próbował czegoś z tego?
Skończyłem właśnie HCG z novo i śmiało możesz brać jest ok. reszty nie znam, ale z tego, co można wyczytać na forum poroblemy z surowcem się skończyły tak wiec i z jakaścia HCG powinno być lepiej :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94738 Napisanych postów 364718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669885
Piekny/młody Uzupełnij wiek w profilu !

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170830
Pięknymłody
Arkus P
Pięknymłody
Jacoo88
Zaczyna się



Co się zaczyna ? To temat tylko dla propsów o andro ? Negatywy nie mile widziane ?


Po prostu wasze pyerdolenie nie zgadza się z prywatnymi badaniami środków,
prawda jest jedna, choćbyś tu przyprowadził 40 podobnych do siebie, to i tak osobiście wybiorę Andro, z prostego powodu, tak jak przykładowo Dose, jest na rynku od czasów jak ci pampersy zmieniali i cały czas ma się dobrze, dobry produkt broni się sam i tak, będzie polecany, bo od lat jest co polecieć, wasze starania oczerniania danej firmy chooya dadzą, bo każdy kto w temacie dłużej, wie bardzo dobrze co jest 5,
to nie fejsbukowa grupa pełna baranów myślących że białko jest na masę, łykających wszystko jak małpa kit



Najgorszy przypadek czyli " fan boy" bez różnicy na dowody i argumenty ma wyłączone racjonalne myślenie bo on czy jego kolega na tym zrobił formę to nie może być nic nie tak i BMW4EVER i chooy , pomyłki czy wpadki to tylko wymysł troli z forum czy grup na FB a nawet podstawione pod nos badania nazwał by fałszywymi więc dyskusja tym bardziej zbędna .


Przede wszystkim naucz się czytać ze zrozumieniem, bo to ty wyglądasz w tym momencie jak by cię dupsko piekło że coś potrafi trzymać długo bardzo dobry poziom, ja tam wszytko wyraźnie napisałem, więc skończ mi pyerdolic o jakimś funboystwie bo chyba zbytnio nawet nie rozumiesz co piszesz chłopcze
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 96 dni Przeczytanych tematów 1748
Ćwiczę Bo Lubię
"Metki nie wałkują"

Wszystko mogą wałkować półtora roku temu z bałkana kumpel kupił gdzieś na necie dał mi drugie opakowanie bo mówił że nie działa i bez kitu tabletki z gipsu

Masz rację z balkanem , fakt wszystkie orale był gips meta, tura, clen, wino.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 41 Wiek 95 dni Na forum 171 dni Przeczytanych tematów 1317
Pvyerdolisz, Balcan to moja pierwsza meta i 30mg ed zrobiło mega robotę, bardzo dobrze wspominam- stare czasy


Zmieniony przez - PTRQ_9333333333333 w dniu 2024-04-18 12:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 96 dni Przeczytanych tematów 1748
BarteQ BQ
Ćwiczę Bo Lubię
"Metki nie wałkują"

Wszystko mogą wałkować półtora roku temu z bałkana kumpel kupił gdzieś na necie dał mi drugie opakowanie bo mówił że nie działa i bez kitu tabletki z gipsu

Masz rację z balkanem , fakt wszystkie orale był gips meta, tura, clen, wino.

Dla sprostowania: była partia w której nie było żadnej substancji aktywnej. W tych juz "nowych" opakowaniach z hologramem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 96 dni Przeczytanych tematów 1748
PTRQ_9333333333333
Pvyerdolisz, Balcan to moja pierwsza meta i 30mg ed zrobiło mega robotę, bardzo dobrze wspominam- stare czasy



Zmieniony przez - PTRQ_9333333333333 w dniu 2024-04-18 12:49:59

Wyrażaj się z szacunkiem kolego.
Jasne że Balcan dobra marka i wiele lat na rynku i zawsze było ok. Co się teraz stało nie mam pojęcia. Później robili jeszcze SP laboratory też kozackie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26566
zubek59
colin2000
Na clomifenie nie czujesz nic. Jedynie to co ja odczuwam to ospałość, brak libido. Cloma już nie tyknę nigdy poza tym i tak jestem na TRT do żywotnio ale praktyki miałem sporo z clomem i rezultat zawsze ten sam. Owszem pobudza LH, FSH ale samopoczucie dno, ze wzrokiem nie zauważyłem róznicy, zazywany był 6 miesiecy pare lat temu oczywiście closbigeryt PL apteka.


Po jakim czasie zacząłeś odczuwać efekty TRT? Ja jestem już tydzień i nic się nie dzieje :) Na razie żadnych zmian :)
Po 3-4 tygodniach. Dla mnie optymalnej dawce 150mg tygodniowo jestem dłuższy czas i najlepiej się czuję.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26566
BarteQ BQ
BarteQ BQ
Ćwiczę Bo Lubię
"Metki nie wałkują"

Wszystko mogą wałkować półtora roku temu z bałkana kumpel kupił gdzieś na necie dał mi drugie opakowanie bo mówił że nie działa i bez kitu tabletki z gipsu

Masz rację z balkanem , fakt wszystkie orale był gips meta, tura, clen, wino.

Dla sprostowania: była partia w której nie było żadnej substancji aktywnej. W tych juz "nowych" opakowaniach z hologramem.
Stare partie bałkana klepały elegancko. Jakiś miesiąc temu miałem test cypionat z bałkana i wy***. Także zgadzam się, kiedys było ok obecnie kibel.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40098
Balkana podobno już tyle firm robiło że pytanie na czyja produkcję się trafiło xD
2

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium