SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie ma, po prostu dluzej bedziesz tloczyc sok z pompki 2.5ml przy tym rozmiarze igly, niz jakbys tloczyl z pompki 1ml
3

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 602
Biłem już 0,7 x 40 mm i 0,6 x 30 mm, i przy obu czułem w dzień iniekcji i na drugi dzień spory dyskomfort ale nie był to ból.

Od zeszłego tygodnia biję 0,5 x 25 mm i jest znacznie lepiej.

W związku z tym zastanawiam się czy dla 0,4 x 16 mm będzie jeszcze lepiej i czy ta iniekcja juz z kolei nie jest za płytka.
BF mam na poziomie 10%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
asdrubal
Hej, bijemy z kolegą podskórnie insulinówką do 0,3 ml test enan z Wellona, u mnie nie ma problemu ale u kolegi się to nie rozchodzi i tworzą się zgrubienia pod skórą. Chce zmienić na inny lab. Który teoretycznie będzie najrzadszy? Mam dostęp do vertex, exportmed, squibb. W internetach w starych wątkach wyszukałem że Nexium i Androchem są względnie rzadkie, ale do tych akurat nie mam dostępu.


Squibb ma dobrej jakości soki

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
asdrubal
Hej, bijemy z kolegą podskórnie insulinówką do 0,3 ml test enan z Wellona, u mnie nie ma problemu ale u kolegi się to nie rozchodzi i tworzą się zgrubienia pod skórą. Chce zmienić na inny lab. Który teoretycznie będzie najrzadszy? Mam dostęp do vertex, exportmed, squibb. W internetach w starych wątkach wyszukałem że Nexium i Androchem są względnie rzadkie, ale do tych akurat nie mam dostępu.


Przecież tutaj zawsze będą się robić mniejsze lub większe zgrubienia . Inj oleju podskórnie są do zaakceptowania jedynie do htz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Robiąc częstsze iniekcje z większego stężenia (400mg/ml) ja osobiści jestem bardzo zadowolony z insulinówek 13mm i nie zauważyłem żadnych zgrubień, ani bólu. 0,25-0,5cc igła 0,3/0,4x13mm.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
No ale bijesz insulinówka podskórnie czy w mięsień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
kosta83
2 razy wbiłem w udo 1ml insuliniwka z igła 0.4x13, miałem obawy ale spoko weszło

Ja mam strasznie czułe uda i to wszystko zależy od soku. Jest tak, że nie czuję nic, a czasem boli mocno - zależy od firmy i środków. U mnie raczej prop odpada i Cypio Platyny bolało - tylko u mnie. Innych nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Zrób mi USG podczas iniekcji, to ci powiem na 100%
Technika ta sama co w mięsień, ale igła krótsza więc są spore szanse że to do mięśnia nie dociera.
Biję w gluteus medius


Zmieniony przez - wybiegany w dniu 2020-08-26 22:26:35

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Technika iniekcji domięśniowe różni się od podskórnej . Tutaj nie trzeba usg . Wbijasz domięśniowo i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Technika zdecydowanie domięśniowa. Pełna zgoda. Czy docieram do mięśnia igłą 13mm to już ciężko powiedzieć.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium