SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2585464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20912 Napisanych postów 70289 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 572354
Helios Dna kolega wrzucił ze swoją babeczką i grzeje ich równo. Znamy się na ryja bdb widzimy pare razy w tyg więc jego opinia jest dla mnie wiarygodna. Także jak lab zrobił tak egzotyczną pozycję jak heniek równie dobrze jak ten no.1 na EU z DB tzn że nie może walić w gume i jest spoko. Proste.
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 23434 Wiek 10 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389319
robertjudi
Nowa szata nexium bezbolesna?

sprawdzałem narazie cypio i suste i zero bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1842
Bold PHD Egzogen Dna Sky? Pytanie od kumpla taki ma wybor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 27572 Napisanych postów 84162 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 899368
Mysteryo

Mój znajomy właśnie leci boldka z DNA i bardzo sobie chwali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2062 Napisanych postów 3646 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78425
Mysteryo

Bilem bolda Egzogen i tego polecam. DNA tez ma dobre srodki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1842
Rozwaza wlasnie wybor pomiedzy Egzogen a Dna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13101 Napisanych postów 18844 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339213
czellista
moze i DNA trzyma poziom, ale wzialem tak o na probe flakonik enana i bol po iniekcji utrzymuje sie kilka dni z delikatna gula w srodku, a przy bm/nexium/ions/vertex - zero jakiegokolwiek problemu. tak wiec dla mnie DNA odpada nawet Bioniche, ktore tez ma stezenia niby po 300mg bylo bezbolesne

Zależy od osoby sam bije enana i nkc a ziomek z tej samej partii narzeka. A u mnie kazdy podopieczny teraz na tym enanie lub propie i zero złych opinni.

Dwoch odpalilo dhb
Ja sam tren enan
Zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2558 Napisanych postów 2561 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42337
Mysteryo

ziomek na dobry wybor niech bierze co taniej wbija i rosnie,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7394
Hormon Wzrostu Imperial i Androchem jakie opinie panowie? Jest tam hormon/Ktoś badał? Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 27572 Napisanych postów 84162 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 899368
kamson24
Hormon Wzrostu Imperial i Androchem jakie opinie panowie? Jest tam hormon/Ktoś badał? Pozdro

Przeczytaj kilka stron wstecz , było wspominane...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Casein