SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
meirii
Łodziak załóż jakiś temat "Niszowe firmy saa" lub coś podobnego. Bo ten temat ssie. Pomp tych samych firm nic więcej. Od razu wiadomo czym tu kto handluje.


Wystarczy pisać pozytywnie o jakiejś firmie i zaraz zarzuty ze się handluje itd parodia :D
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Ja bije aktualnie tylko andro i dose i sobie chwalę.
Ionsa miałem 5 ampek susty i też ok.
Kiedyś leciałem dna i też spoko.
Dawno temu pb lab i to była rewelacja ale szybko zniknęło.
Sibu jem vertexa i kosi.
Deka sody też klepała świetnie.
Dobry znajomy leci od dawna tylko nordica i też bardzo zadowolony a lab bardzo mało popularny.

Clen z malaya czy tam lyki kosił tak ze nie jeden by się przekręcił.
Bardzo dobrze też wspominam pierwsze partie malaya i propa hubeia w 2ml flakonach.
Meta scanbach i formę się piękna robiło z deka normy lub organonu wtedy jeszcze legitnego. I atomic labs haha
3/4 osób nawet nie pamięta takich szlagierow

Niczym nie handluje chyba ze dobrymi wspomnieniami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ja pamiętam mój pierwszy cykl meta APX LABS, 50ntab bo później musiałem odstawić. kolega meta Razak, a później ogarnęliśmy Jelfy... To była podnietka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
ziki2000
Maj 20
Kto teraz robi antka inj?


Squib działa ksiazkowo
Magnus bol i gule po strzale
Panax czeka bo kusze podgrzać bo się ściął :)


Jutro niedziela, do rosołu wrzuć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
Skoro większość ma dostęp do tych bardziej znanych firm, dzialaja jak trzeba i mozna je polecic to co ,nie możemy teraz nic napisać bo zaraz to jest pimp ? Tak samo można o Tobie napisać że pimpujesz to co Ty polecasz więc się tak nie ciskaj
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
U mnie leciały różne laby, ale były pytania o Hermes Pharm to w tym roku testowałem parę środków i jakichś różnic nie zauważyłem. Jednak jak ktoś zapyta o sprawdzony lab, to jasne że podam: Ions, Soda, kiedyś Nexium, Vertex, Dna, Aquila, Genamed.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2046
Ja pierwszy raz biłem propa z alchemi pharmy max (czy jakos tak) myślałem że mi urwie dupe :D
Potem DNA ale trafiłem kujawiak i jakiś niesmak do firmy pozostał.
Następnie Uber Pharm (niemiecki chamski under) i czasem to mieli błędy w stężeniach, miało być 100 propa wychodziło 150 XD
Potem Elephant Pharma tutaj trafiłem pierwsze partie i o dziwo fajnie klepały (mam jeszcze 2 butle cypka)
No i teraz testuje Boom-Lab zobaczymy za miesiąc jak to wyjdzie :P

Plus te nieszczęsne gorylle, tak jak dostawa była spoko tak k***a środek porażka (wyj**ałem w kosz bo to wstyd komukowlwiek oddać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
wincol
Skoro większość ma dostęp do tych bardziej znanych firm, dzialaja jak trzeba i mozna je polecic to co ,nie możemy teraz nic napisać bo zaraz to jest pimp ? Tak samo można o Tobie napisać że pimpujesz to co Ty polecasz więc się tak nie ciskaj


A pokaż posta gdzie wymieniłem jakąś firmę? Jedynie to pytałem o Maximusa. Oczywiście nikt nic nie wie bo nie ma skąd powielić. A dwie firmy których używam od 2 lat, z mniejszej wytwórni, nawet nigdy o tym nie wspomniałem nigdzie. Wystarczy mi że badałem to i trzymam się tego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Ze stężeniami może być nawet niebezpiecznie , jak nie clomid przesypany czy coś takiego że pikawa ledwo chodziła to tren H co zamiast 75 miał chyba 115 i ile dobrze pamiętam ktoś na forum kiedyś wspominał a to nie test ze 50 mg w tą czy tamtą nie robi różnicy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Mumin222
Ja bije aktualnie tylko andro i dose i sobie chwalę.
Ionsa miałem 5 ampek susty i też ok.
Kiedyś leciałem dna i też spoko.
Dawno temu pb lab i to była rewelacja ale szybko zniknęło.
Sibu jem vertexa i kosi.
Deka sody też klepała świetnie.
Dobry znajomy leci od dawna tylko nordica i też bardzo zadowolony a lab bardzo mało popularny.

Clen z malaya czy tam lyki kosił tak ze nie jeden by się przekręcił.
Bardzo dobrze też wspominam pierwsze partie malaya i propa hubeia w 2ml flakonach.
Meta scanbach i formę się piękna robiło z deka normy lub organonu wtedy jeszcze legitnego. I atomic labs haha
3/4 osób nawet nie pamięta takich szlagierow

Niczym nie handluje chyba ze dobrymi wspomnieniami .
A ja pamiętami i dobrze wspominam polfe Warszawa obecnie jelfę omnadren który kosztował 5zł za paczkę 5 shotową w aptece lata 90 te za gówniarza. Pozdro. Ps. ,,gimby nie pamietajo,,


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2022-11-12 21:30:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium