SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
U nas Ovi pod dostatkiem i nie słyszałem aby były jakieś problemy z nim

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
skyboom
Michael888
Stosowal ktos tren ace GEP? Mozecie cos wiecej o tym labie w ogole napisac? Moze ktos bral inne srodki GEP? Warto? Ogolnie lece na BM-ie, ktory bardzo chwale, jednak trafil mi sie tren ace z GEP w dobrej cenie i zastanawiam sie czy warto go wziac. Z gory dzieki za odpowiedzi.

jak w czarnym pudelku bierz śmiało, jak w bialym to prawdpodobnie do kibla


Kurde, myslalem, ze czarne, ale jednak biale jest. Jeszcze w sumie go nie wzialem, tak ze dzieki za odpowiedz. Konkretnie to takie pudelko:








Zmieniony przez - Michael888 w dniu 2019-04-19 18:45:35

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-04-19 19:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Michael888
skyboom
Michael888
Stosowal ktos tren ace GEP? Mozecie cos wiecej o tym labie w ogole napisac? Moze ktos bral inne srodki GEP? Warto? Ogolnie lece na BM-ie, ktory bardzo chwale, jednak trafil mi sie tren ace z GEP w dobrej cenie i zastanawiam sie czy warto go wziac. Z gory dzieki za odpowiedzi.

jak w czarnym pudelku bierz śmiało, jak w bialym to prawdpodobnie do kibla


Kurde, myslalem, ze czarne, ale jednak biale jest. Jeszcze w sumie go nie wzialem, tak ze dzieki za odpowiedz. Konkretnie to takie pudelko:




vinyl1981
A skąd ja mam wziąć apteczne? Czyli rozumiem chodzi Ci że z polskiej apteki U mnie nie ma nikt takiego dojścia.


Na pewno masz dojscie. Znajdziesz lekarza albo nawet aptekarza/aptekarke, ktory wypisze ci to lub wyda bez problemu. Po prostu idziesz do rodzinnego i mowisz jak sprawa wyglada. Jak nie ten to przepisujesz sie do innej przychodni (mozesz to zrobic bezplatnie 2 razy w roku, tak ze jak w pierwszej nie trafisz to w drugiej juz musialbys miec pecha zeby nie dostac). Coraz wiecej osob dostaje recki na omke czy prolo od rodzinnego, takie dodatki jak symexy, arimidexy, pregnyle, clomy etc. tez bez problemu dostaja. Tym bardziej, ze wszystko to lekarz wypisuje na 100%, tak ze nikt sie do niego nie przyj**ie, ze wypisal cos na znizke komu sie nie nalezalo. Poza tym okolo 15% recept jest sprawdzanych w Polsce. Inna sprawa dotyczy recept na leki narkotyczne, takich recept sprawdzaja 100%.







Zmieniony przez - Michael888 w dniu 2019-04-19 18:45:35


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-04-19 19:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Michael888
skyboom
Michael888
Stosowal ktos tren ace GEP? Mozecie cos wiecej o tym labie w ogole napisac? Moze ktos bral inne srodki GEP? Warto? Ogolnie lece na BM-ie, ktory bardzo chwale, jednak trafil mi sie tren ace z GEP w dobrej cenie i zastanawiam sie czy warto go wziac. Z gory dzieki za odpowiedzi.

jak w czarnym pudelku bierz śmiało, jak w bialym to prawdpodobnie do kibla


Kurde, myslalem, ze czarne, ale jednak biale jest. Jeszcze w sumie go nie wzialem, tak ze dzieki za odpowiedz. Konkretnie to takie pudelko:





vinyl1981
A skąd ja mam wziąć apteczne? Czyli rozumiem chodzi Ci że z polskiej apteki U mnie nie ma nikt takiego dojścia.


Na pewno masz dojscie. Znajdziesz lekarza albo nawet aptekarza/aptekarke, ktory wypisze ci to lub wyda bez problemu. Po prostu idziesz do rodzinnego i mowisz jak sprawa wyglada. Jak nie ten to przepisujesz sie do innej przychodni (mozesz to zrobic bezplatnie 2 razy w roku, tak ze jak w pierwszej nie trafisz to w drugiej juz musialbys miec pecha zeby nie dostac). Coraz wiecej osob dostaje recki na omke czy prolo od rodzinnego, takie dodatki jak symexy, arimidexy, pregnyle, clomy etc. tez bez problemu dostaja. Tym bardziej, ze wszystko to lekarz wypisuje na 100%, tak ze nikt sie do niego nie przyj**ie, ze wypisal cos na znizke komu sie nie nalezalo. Poza tym okolo 15% recept jest sprawdzanych w Polsce. Inna sprawa dotyczy recept na leki narkotyczne, takich recept sprawdzaja 100%.








Zmieniony przez - Michael888 w dniu 2019-04-19 18:45:35


Zmieniony przez - Michael888 w dniu 2019-04-19 19:00:28

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-04-19 19:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Panowie nie wrzucamy tutaj zdjęć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Już widzę jak ci rodzinny przepisuje hcg symex clomid i tamoxa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Przepraszam, teraz doczytalem. Prosze w ogole moda o skasowanie moich 2 ostatnich postow, bo duble powstaly.

No mnie, kumplowi i dwom kumplom ktorych dzis na silce spotkalem pisze rodzinny omke, symex, ari, pregnyl etc. Zreszta mi nie musi, bo mam znajoma aptekarke, ktora takie rzeczy mi bez recki wydaje.

Dodam, ze kazdy ma innego lekarza. Tych 2 kumpli to bracia to maja jednego, ale lacznie jest to 3 roznych lekarzy.





Zmieniony przez - Michael888 w dniu 2019-04-19 19:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Przyznam, że niesamowite historie opowiadasz.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 169 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18597
Witam,mam możliwość zbadania w najblizszym czasie środka w laboratorium. Waszym zdaniem który halotestin,z jakiego labu może faktycznie być prawdziwym halo? Fajnie byloby się miło zaskoczyć badając ten środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Niesamowite historie :)? Znaczy, ze wy probowaliscie i spotkaliscie sie z odmowa? Czy nawet nie probowaliscie? Jak lekarz pisze cos na 100%, znaczy pelna platnosc to on ma wyje*ane na to co pisze, bo i tak nfz sie do niego nie przyj**ie. Tak, ze ja na takich wlasnie lekarzy trafiam- wchodze, mowie co potrzebuje i ile i wychodze z recepta/receptami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium