SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
zwlaszcza że AZ to niby lepszy brand innej firmy, a tylko ladniejsze opakowania maja i tyle

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Blackers
Jakie firmy aktualnie chodzą na rynku godne uwagi? Można pw


Vertex Pharma, Ions Pharmacy, Nexium, Genamed Pharma, Wellona Pharma, Vermodje 1ml, Alpha Pharma, Swiss,...
Sam trzymam sie Nexiuma juz od dawna i zawsze wszystko dziala/o wzorowo, czasem cos przeplote z innych w/w firm.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Blackers
Jakie firmy aktualnie chodzą na rynku godne uwagi? Można pw


Od siebie mogę polecić nexium , Ions , vertex na tych przeważnie robię cykle
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 750
Miał ktoś do czynienia z testosteronem z firmy DEX Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
e-lite
Blackers
Jakie firmy aktualnie chodzą na rynku godne uwagi? Można pw


Od siebie mogę polecić nexium , Ions , vertex na tych przeważnie robię cykle


Chyba cykl? %) Bo cykle to się z pct w międzyczasie kojarzą %)

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Mostki czasem lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
pawel82
Te foty co wrzucałeś w temacie Ori/Fake masz legit DNA...nie słyszałem nic żeby w ogóle jakieś wałki latały...
Sam biłem test enan i jestem zadowolony...ogólne lab zbiera same pozytywne opinie...
Ktoś tu nawet wrzucał badania T400 to stężenie testosteronu we krwi wyszło ponad widełki 10x większe



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-15 10:34:09


Wiem dzieki. Dzisiaj idzie 1 inj 3ml, mam nadzieje ze i u mnie nie bedzie problemow bo jak czytam nikt nie skarzyl sie na jakies problemy. Gdzie znajde te wyniki testa DNA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89922 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940724
Aliorsfd2
pawel82
Te foty co wrzucałeś w temacie Ori/Fake masz legit DNA...nie słyszałem nic żeby w ogóle jakieś wałki latały...
Sam biłem test enan i jestem zadowolony...ogólne lab zbiera same pozytywne opinie...
Ktoś tu nawet wrzucał badania T400 to stężenie testosteronu we krwi wyszło ponad widełki 10x większe





Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-15 10:34:09


Wiem dzieki. Dzisiaj idzie 1 inj 3ml, mam nadzieje ze i u mnie nie bedzie problemow bo jak czytam nikt nie skarzyl sie na jakies problemy. Gdzie znajde te wyniki testa DNA?

Tutaj w tym temacie PR ale musisz przelecieć sporo stron do tyłu , gdzieś jest na pewno....

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-16 10:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3639
dobrą, czystą primę w tab. idzie u nas dostać? jeśli tak, z czego szukać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
freesh91
dobrą, czystą primę w tab. idzie u nas dostać? jeśli tak, z czego szukać?


na pierwszy cykl?
laska jestes?


Zmieniony przez - rtt w dniu 2019-05-16 12:13:34

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium