SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 2677 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38384
zwlaszcza że AZ to niby lepszy brand innej firmy, a tylko ladniejsze opakowania maja i tyle

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1169 Napisanych postów 26354 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297490
Blackers
Jakie firmy aktualnie chodzą na rynku godne uwagi? Można pw

Vertex Pharma, Ions Pharmacy, Nexium, Genamed Pharma, Wellona Pharma, Vermodje 1ml, Alpha Pharma, Swiss,...
Sam trzymam sie Nexiuma juz od dawna i zawsze wszystko dziala/o wzorowo, czasem cos przeplote z innych w/w firm.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248902
Blackers

Od siebie mogę polecić nexium , Ions , vertex na tych przeważnie robię cykle
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 269
Miał ktoś do czynienia z testosteronem z firmy DEX Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
e-lite
Blackers

Od siebie mogę polecić nexium , Ions , vertex na tych przeważnie robię cykle

Chyba cykl? %) Bo cykle to się z pct w międzyczasie kojarzą %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248902
Mostki czasem lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 481
pawel82
Te foty co wrzucałeś w temacie Ori/Fake masz legit DNA...nie słyszałem nic żeby w ogóle jakieś wałki latały...
Sam biłem test enan i jestem zadowolony...ogólne lab zbiera same pozytywne opinie...
Ktoś tu nawet wrzucał badania T400 to stężenie testosteronu we krwi wyszło ponad widełki 10x większe

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-15 10:34:09

Wiem dzieki. Dzisiaj idzie 1 inj 3ml, mam nadzieje ze i u mnie nie bedzie problemow bo jak czytam nikt nie skarzyl sie na jakies problemy. Gdzie znajde te wyniki testa DNA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42877 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533334
Aliorsfd2
pawel82
Te foty co wrzucałeś w temacie Ori/Fake masz legit DNA...nie słyszałem nic żeby w ogóle jakieś wałki latały...
Sam biłem test enan i jestem zadowolony...ogólne lab zbiera same pozytywne opinie...
Ktoś tu nawet wrzucał badania T400 to stężenie testosteronu we krwi wyszło ponad widełki 10x większe

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-15 10:34:09

Wiem dzieki. Dzisiaj idzie 1 inj 3ml, mam nadzieje ze i u mnie nie bedzie problemow bo jak czytam nikt nie skarzyl sie na jakies problemy. Gdzie znajde te wyniki testa DNA?

Tutaj w tym temacie PR ale musisz przelecieć sporo stron do tyłu , gdzieś jest na pewno....

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-16 10:08:33

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3631
dobrą, czystą primę w tab. idzie u nas dostać? jeśli tak, z czego szukać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 40 lat Na forum 107 dni Przeczytanych tematów 759
freesh91
dobrą, czystą primę w tab. idzie u nas dostać? jeśli tak, z czego szukać?

na pierwszy cykl?
laska jestes?

Zmieniony przez - rtt w dniu 2019-05-16 12:13:34

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1