SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4077416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Nie mozliwe biolab to taka porządna firma xD

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
anabolikzaay
Jechana z fake labami od peptydów - labolatorium reklamowane min. przez Karmowskiego, Kornika okazało się totalną wyj**ką, która funduje dla swoich klientów 29% stężenia w BPC - gorzej jest z innymi substancjami ze względu, że np. we fragmencie 176-191 też od Biowellu nie znaleźli nawet śladowych ilości fragmentu.

Tragedia z tymi żałosnymi sklepami SARM/PEPT. - trzeba pozostać przy tradycyjnym SAA, a na redukcje zamiast walić placebo fraga zarzucić sally i po sprawie.



Zmieniony przez - anabolikzaay w dniu 2023-03-18 11:42:40


Biolab tu na forum jest od kilku miesięcy skreślony, więc nikt chyba raczej nie będzie zaskoczony tym badaniem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388176
musieli sypac mniej, zeby placic za kodziki influenserom

kto tego nie reklamowal?
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114003
s0pel
Nie mozliwe biolab to taka porządna firma xD

Tylko,że ten screen nie dotyczy akurat produktu biolab tylko biowell a to inna firma,co nie zmienia faktu,że biolab też zaliczył wtopy i należy trzymać się od obu tych firm z daleka.


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2023-03-18 12:57:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
O faktycznie :) moj błąd, ale jedno i drugie to g**** więc w sumie bez różnicy.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2492
Androchem tez w tych badaniach wyszedl z zanizonym stezeniem. Rozumiem ze teraz przestaniecie kupowac srodki tej firmy? Takie rzeczy zdarzaja sie nawet w koncernach farmaceutycznych vide glosnia afera w jelfie gdzie w hydrokortyzonie byl pavulon.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114003
Tu nie chodzi nawet o zaniżone stężenia tylko w przypadku biolabu wyszło o ile pamięć mnie nie mmyli,że w radzie nie ma radu tylko mk z jakimś innym sarmem zmieszane więc dla mnie firma do odstrzału,chociaż sam z jej produktów korzystałem i do czasu polecałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Biolab, Biowell i inne podobne firmy, o których nigdy nie wiedziałem, że istnieją, dopóki nie wbiło tu kilku łebków/świeżaków i zaczęli wypytywać o te laby. Nigdy nie tykałem, nigdy nie dotknę jak pod ręką masa innych, sprawdzonych i przetestowanych (na sobie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Jaka opinie o Dose Generis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94302 Napisanych postów 364227 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668488
easyjerzy
Jaka opinie o Dose Generis?



Tania dobra pewna firma
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium