SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Stare typy wiedzą co to ból po strzale, a młodzik teraz przybije lekko go zaboli i już ujjj lab kupa gówna. Najlepiej jak by łaskotało, dramat
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Sector27
Jestem tu świeży, proszę mnie nie bić, ale jest tam coś z tym Panaxem (długi masteron o czymś innym się nie wypowiem). Ale da się z tym żyć. Z resztą sok działa jak należy. W takich przypadkach bardzo pomocna jet siatka z jodyny na noc. Polecam. Stosuję nie tylko na ból post-iniekcyjny, ale i profilaktycznie.


To sprawa mocno indywidualna. Mi na ten przykład nie siada enan obojętnie z jakiego by nie był labu, zawsze boli. A cypio niby praktycznie to samo, a biłem z kilku labów i zawsze jest git.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
franekyeti
Stare typy wiedzą co to ból po strzale, a młodzik teraz przybije lekko go zaboli i już ujjj lab kupa gówna. Najlepiej jak by łaskotało, dramat


To fakt. Raz po T400 prawie mi nogę urwało, o kulach trzeba było chodzić, a i tak dokończyłem flakona, mimo, że po każdym strzale z gorączki i bólu jeden dzień cały przesypiałem, bo tak organizm osłabiało
Ale to pewnie dlatego, że mi żal było tego skiblować, bo groszem nie śmierdzę





Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-12-28 22:06:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10215
Ja nie twierdzę że se nigdy źle igłą nie trafiłem i pobolało, ale nie zwalam tego na poczet towaru tylko na własną głupotę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
Tak jak napisałem: da się z tym żyć, tragedii niema))) Miałem gorzej, i to z poważnymi i znanymi nie tylko w PL labami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Tylko, że za ból przy/po iniekcji nie odpowiada stężenie czy długość estru tylko wysoka zawartość alkoholu benzylowego, benzoesanu benzylowego lub nawet zła proporcja. Grubość igły częstotliwość ect


Chwaląc się lub nie, imponując Wam czy nie biłem amerykańskie teście ace 75-100 mg/ml i propy 150-200 mg/ml i jedyny ból jaki odczuwałem to ból głowy od ciśnienia. Badania stężeń robione w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
LDL
Tylko, że za ból przy/po iniekcji nie odpowiada stężenie czy długość estru tylko wysoka zawartość alkoholu benzylowego, benzoesanu benzylowego lub nawet zła proporcja. Grubość igły częstotliwość ect


Chwaląc się lub nie, imponując Wam czy nie biłem amerykańskie teście ace 75-100 mg/ml i propy 150-200 mg/ml i jedyny ból jaki odczuwałem to ból głowy od ciśnienia. Badania stężeń robione w PL.




propa 150mg na 1 ml pamiętam miały kiedys firmy też w Pl i było ok , chociaż badan stężenia nie widziałem :P

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Ignorować, każdy kto latami bije wie co jest 5,
ziomek przerobił z 5-6 labow zanim trafił, mogl bym o wszystkim co tutaj popularne napisać że gowno, kibel itd. bo on miał stany zapalne, stan podgorączkowy,
problem w tym że wszystkie te flakony sprawdziłem też ja i żaden nie zostawił nawet dyskomfortu,
ale to taki przypadek, czapke ubierze to ma zaraz reakcje alergiczna w miejscu ocierania się o skórę, itp cuda
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2455
Witam. Z mojej strony mogę napisać że biłem przez 4 miesiące testosteron enan i masteron enan z firmy gorillazpharmacy i wyniki badań oraz efekty wskazują że towar jest legit. Teraz poszukuje opinii na temat turianbolu od nich, może ktoś brał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3607
Bartosz667
Witam. Z mojej strony mogę napisać że biłem przez 4 miesiące testosteron enan i masteron enan z firmy gorillazpharmacy i wyniki badań oraz efekty wskazują że towar jest legit. Teraz poszukuje opinii na temat turianbolu od nich, może ktoś brał ?


Ostatnio chyba CBŚP? :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium