SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4471177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3653
Pytam zapomniałem dodać znak zapytania przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18167 Napisanych postów 19292 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203048
Dobre hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Virtuti i magnus oba bardzo dobre hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
J.w

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21861 Napisanych postów 71468 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 576373
fikakowo
Z czego dobre T3 ostatnio braliście?


Nouveaux, PHD Remedies.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1465
Witam ,co powiecie o labie Merck genetics ?warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 121
Witam! Wie ktoś czy tb-500 firmy Bio Peptide ze strony, której wkleiłem link jest oryginalne?
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21861 Napisanych postów 71468 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 576373
Nie zmieszczaj takich treści na forum. Bio-Peptide obok Nouveaux Alpha Peptides czy Excelsior TOP także możesz być pewien towaru z tych labów.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 121
krzykacz
Nie zmieszczaj takich treści na forum. Bio-Peptide obok Nouveaux Alpha Peptides czy Excelsior TOP także możesz być pewien towaru z tych labów.
Jeśli chodzi o Bio Peptide to wiem, że pewna firma, ale mi chodzi o to czy te produkty z tamtej strony są prawdziwe. Zastanawia mnie dosyć niska cena...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium