SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
lodzianin1
LDL
Proviron Bayer wyprodukowany przez Sodę... Coś wiecie na temat tego? 25 mg, 50 pigułek.




Zmieniony przez - LDL w dniu 2022-11-25 14:42:46


Proviron Bayer wyprodukowany przez sodę?


Wykupili od nich patent, wszystko na legalu. Skąd wiem? Bredzę...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Brał ktoś T3 panaxa ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Panax ma T3? Pierwsze słyszę albo mam stare zestawienie ich środków
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ziki2000
Brał ktoś T3 panaxa ??


a po co jak tiro apteki jest u nas full
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
franekyeti
Panax ma T3? Pierwsze słyszę albo mam stare zestawienie ich środków


Chyba się machnąłem bo dopatrzyłem ze pisze tiromel a było na dole listy panaxa
Moj błąd

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Pharmativa Lab boldenon jakieś opinie ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 513
Witam, wie ktoś co może być przyczyną, że meridex 20 z vertexa na mnie nie działa? brałem rano w dzień wieczorem i mam wrażenie po prostu jakby no nie działał na mnie nawet jakiś pobudzony wyjątkowo nie jestem, dostałem na pewno oryginał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 513
Co myślicie o Virtutis Meridia, bądź adipex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
GymShark18
Witam, wie ktoś co może być przyczyną, że meridex 20 z vertexa na mnie nie działa? brałem rano w dzień wieczorem i mam wrażenie po prostu jakby no nie działał na mnie nawet jakiś pobudzony wyjątkowo nie jestem, dostałem na pewno oryginał.


To nie termogenik abyś był roztrzęsiony
Ma ograniczyć łaknienie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 513
lodzianin1
GymShark18
Witam, wie ktoś co może być przyczyną, że meridex 20 z vertexa na mnie nie działa? brałem rano w dzień wieczorem i mam wrażenie po prostu jakby no nie działał na mnie nawet jakiś pobudzony wyjątkowo nie jestem, dostałem na pewno oryginał.


To nie termogenik abyś był roztrzęsiony
Ma ograniczyć łaknienie tylko

Właśnie jest tu problem, bo tego ograniczenia też nie czuje czego się nie spodziewałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium