SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1573
Krzykacz sorry ,uczę się tego forum dzięki za uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
A tu masz czarno na białym ile te badania którymi się tak podpieracie są warte

https://ugmuscle.is/t/janoshik-analytical-scam-janoshik-com/3650

Zaraz poleci ,że konkurencja ,że oczerniam lab by "swoje" chwalić..
Otóż jak większość kierowałem się opiniami nt labów na tym forum i kilka razy się naciąłem a przecież tutaj o co nie zapyta to wszystko klepie a producent DNA jest taki dobroduszny że sypie nawet więcej prochu niż deklaruje

Poza tym skoro wielu z Was twierdzi ,że dobry lab sam się obroni to skąd taki PIMP ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
limafne
Mieszkam w Norge, nie znam nikogo z reala co stosuje DNA, podpieralem się opiniami z tego forum , trochę mnie nastraszyli bo mam zapas na dwa lata


Sam teraz przestawilem sie z BM na krotkie estry DNA. Opinie z neta to jedno ale moj dobry ziomek tren ace i testa mocno pochwalil takze dla mnie to jest dobra opinia dlatego tez wzialem saa z DNA. Mysle ze czekaja Cie 2lata dobrej jazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
adrian118
A tu masz czarno na białym ile te badania którymi się tak podpieracie są warte

https://ugmuscle.is/t/janoshik-analytical-scam-janoshik-com/3650

Zaraz poleci ,że konkurencja ,że oczerniam lab by "swoje" chwalić..
Otóż jak większość kierowałem się opiniami nt labów na tym forum i kilka razy się naciąłem a przecież tutaj o co nie zapyta to wszystko klepie a producent DNA jest taki dobroduszny że sypie nawet więcej prochu niż deklaruje

Poza tym skoro wielu z Was twierdzi ,że dobry lab sam się obroni to skąd taki PIMP ?



Apteka i omnadren prolka i deka żaden problem kupić aptekę przeciez ? A jak cię nie stać nie wić gracza tylko grę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Akurat janoshik jest legitny, żaden scam, znam osobiście osobę która wysyłała im soki do badań.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
adrian118
A tu masz czarno na białym ile te badania którymi się tak podpieracie są warte

https://ugmuscle.is/t/janoshik-analytical-scam-janoshik-com/3650

Zaraz poleci ,że konkurencja ,że oczerniam lab by "swoje" chwalić..
Otóż jak większość kierowałem się opiniami nt labów na tym forum i kilka razy się naciąłem a przecież tutaj o co nie zapyta to wszystko klepie a producent DNA jest taki dobroduszny że sypie nawet więcej prochu niż deklaruje

Poza tym skoro wielu z Was twierdzi ,że dobry lab sam się obroni to skąd taki PIMP ?


Zarzucasz jakąś śmieszną stronką która przewijała się już milion razy na niejednym forum Która nie ma żadnego rzetelnego poparcia. Więc daruj sobie bo tylko się pogrążasz Już nie jedna osoba potwierdziła legitność janoshika
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
lasican1
adrian118
A tu masz czarno na białym ile te badania którymi się tak podpieracie są warte

https://ugmuscle.is/t/janoshik-analytical-scam-janoshik-com/3650

Zaraz poleci ,że konkurencja ,że oczerniam lab by "swoje" chwalić..
Otóż jak większość kierowałem się opiniami nt labów na tym forum i kilka razy się naciąłem a przecież tutaj o co nie zapyta to wszystko klepie a producent DNA jest taki dobroduszny że sypie nawet więcej prochu niż deklaruje

Poza tym skoro wielu z Was twierdzi ,że dobry lab sam się obroni to skąd taki PIMP ?


Zarzucasz jakąś śmieszną stronką która przewijała się już milion razy na niejednym forum Która nie ma żadnego rzetelnego poparcia. Więc daruj sobie bo tylko się pogrążasz Już nie jedna osoba potwierdziła legitność janoshika



Dokladnie odezwe sie z urlopu. Janosik full legit. Nie wierzysz? Przejedz sie tam sam. Zdjec to kazdy nozr narobic z dupy i wklwic w neta. a nie jeden ktory wiadomo ze ma leb na karku wysyłał i byl zadowolony z usług.

Za to Stefany z neta wiedza lepiej bo ktos przytrolowal na www. Eh, co za czasy.

Poza tym jakbys wiedzial ile proch kosztuje w hurcie k***a i chcial klienta zadowolic to ta 1/10 dupy Ci nie urwie jako producentowi a klient zadowolony wiec warto? Warto. Ale sie znajdz9e janusz bijacy lab x niedosypany i bedz8e p******il jak w latach 90 ze to nie mozliwe.



Halo halo 2019 kazdy dba o klienta. Nie dbasz wypadasz z rynku. Teraz nie zarabia sie ja oleju tylko na jakości tyle. Pozdro (nie bilem dna, dopiero odpalilem.)






Przyklad? Malay tiger kilka wpadek i u mnie tego gowna nikt nie tyka a kiedys topowy lab z 20 lat rynku z rok i ilw pl sladu nie bedzie choc i tak juz nikt tego nie bije w pl.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-09-08 15:19:46
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HCG VIR działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1573
Ł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1573
(Malay tiger) susta ,Ripped-250 też lipa ostatnio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej