SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
skyboom
Koks1000
Shaki27
a pytanie czy lepiej iniekcyjna zastosowac ? i jak duzy plus za nia przemawia wzgledem standardowej w tabsach


ja bije ionsa i jest bardzo dobrze....przy tabletkach mialem nieco mniejszy apetyt a na inj nie ma problemow wogle z tym :)

jak długo ją bijesz i jakie dawki? zdecydowalem się na iniekcyjna bo mialem nadzieje że apetyt nie siądzie i na nadziei sie skączyło, w 3 tygodniu klapa, jeden dzień nic kompletnie nie zjadlem, wszystko mi się cofało, wmuszałem w siebie białko w prochu i carbo. i odstawołem bo ni edało się tak żyć

Daj Antka inj , nie jedzie tak po apetycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
skyboom
Koks1000
Shaki27
a pytanie czy lepiej iniekcyjna zastosowac ? i jak duzy plus za nia przemawia wzgledem standardowej w tabsach


ja bije ionsa i jest bardzo dobrze....przy tabletkach mialem nieco mniejszy apetyt a na inj nie ma problemow wogle z tym :)

jak długo ją bijesz i jakie dawki? zdecydowalem się na iniekcyjna bo mialem nadzieje że apetyt nie siądzie i na nadziei sie skączyło, w 3 tygodniu klapa, jeden dzień nic kompletnie nie zjadlem, wszystko mi się cofało, wmuszałem w siebie białko w prochu i carbo. i odstawołem bo ni edało się tak żyć


lece 50mg ed....moze sproboj bardziej zadbac o profilaktyke...ewentualnie bardziej zadbac o profilaktyke....duzo osob wrzuca megace do orali....tez kiedys wrzucalem i jak sie zrobi to z glowa to nie jest tak zle jak pisza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Koks1000
skyboom
Koks1000
Shaki27
a pytanie czy lepiej iniekcyjna zastosowac ? i jak duzy plus za nia przemawia wzgledem standardowej w tabsach


ja bije ionsa i jest bardzo dobrze....przy tabletkach mialem nieco mniejszy apetyt a na inj nie ma problemow wogle z tym :)

jak długo ją bijesz i jakie dawki? zdecydowalem się na iniekcyjna bo mialem nadzieje że apetyt nie siądzie i na nadziei sie skączyło, w 3 tygodniu klapa, jeden dzień nic kompletnie nie zjadlem, wszystko mi się cofało, wmuszałem w siebie białko w prochu i carbo. i odstawołem bo ni edało się tak żyć


lece 50mg ed....moze sproboj bardziej zadbac o profilaktyke.......duzo osob wrzuca megace do orali....tez kiedys wrzucalem i jak sie zrobi to z glowa to nie jest tak zle jak pisza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
ja akurat mam dosc dobry uklad trawienny, wpieprzam wszystko i mocno katuje watrobe i nery i badania teraz bardzo dorbze wygaldaja, a z apetytem nigdy niemam problemu, tylko ile byc tej metki 25 ? 30 czy 50, i jaki jest okres póltrwania w organizmie bo zwykla oral meta to najmniej dwa razy na dzien sie brało np 20 mg dziennie z alphy i juz porobilo chlopa a tego inj ile ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja bralem 50mg pon/sr/pt i kumpel jak mnie zobaczyl to chcial to samo. Wiec dawka wystarczajaca.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2019-03-13 23:23:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Shaki27
ja akurat mam dosc dobry uklad trawienny, wpieprzam wszystko i mocno katuje watrobe i nery i badania teraz bardzo dorbze wygaldaja, a z apetytem nigdy niemam problemu, tylko ile byc tej metki 25 ? 30 czy 50, i jaki jest okres póltrwania w organizmie bo zwykla oral meta to najmniej dwa razy na dzien sie brało np 20 mg dziennie z alphy i juz porobilo chlopa a tego inj ile ?


ja daje 50mg codziennie i tyle...i nie narzekam na nic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inj żeby był dobry efekt to codziennie 50mg , j/w
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29102
waliłem 100mg ed po przebudzeniu o 5 i cały dzień spompowany , na wieczór wydawało mi się stężenie opada więc chyba e2d to mało
1

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
100 mg ed to już duża dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
kurde i teraz bądz tu madry, jednym starcza do drugi dzien a innym dwa razy na dzien. i oto pytam czy ktos konkretnie robil badania na to jak sie to dobrze przyjmuje i jaki okres poltrwania srodka w organizmie, a doskonale wiemy ze np oral to 6-8h i dlatego mete przyjmuje sie conajmniej dwa razy na dzien a dobrze juz robi jak sie bierze 3 razy dziennie i np 30mg rozbite po 10 na kazdy raz i to juz dziala ladnie

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej