SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do bomby, pomysł na cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
1. WIEK: 25
2. WAGA: 81
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 115
-udo: 62
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA: jest jak trzeba
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta+enan+deca, meta+enan+bold
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: mieso
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 miesiace
11. POZIOM BF%: okolo 14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: bdobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
dawno nie robilem maksow


Witam, Po dwu letniej bombie zdecydowałem się na odblok
Warunkowany był on głównie tym, że w trakcie rutynowego EKG przed zawodami (trenuje sztuki walki), wykryta została u mnie genetyczna i wrodzona wada serca. Dodatkowo stwierdzono powiększenie lewej komory, ale to ma raczej każdy w tym dziale :)

Po przeprowadzeniu dobloku widze że za bardzo przestraszylem się diagnozy lekarzy, a można było robić swoje dalej :) No ale słysząc że ma się uszkodzone serce, zapala sie czerwona lampka.
Mimo wszsystko wiem że chce wrócić do bomby. Czułem sie na niej rewelacyjnie, nie miałem żadnych problemów z sercem, a wada genetyczna która została przypadkowo u mnie stwierdzona, tak na prawe była ze mną od urodzenia iw żaden sposób nie kolidowała z bombą. Szkoda tylko że bardzo cieżko trafić na kardiologa który wiedział by czym się środki które przyjmowałem, lub jak one działają na serce.


Bomba trwała dokładnie 2 lata, w pierwszym roku leciał długi tesc, do tego przez jakieś 15 tygodni deca, cyklicnie metanabol. Póxniej mostek, iw drukim roku również teść tym razem z npp 8 tygodni a dalej z boldem. Dokładnych dawek nie pamiętam ale teścia i bolda nie dawałem więcej jak 500mg tygodniowo, a deki mysle że okolo 400mg.

Teraz od zakończenia odbloku mija ponad 3 miesiące, poczekam jeszcze max miesiąc i chce wejść spowrotem...szkoda tracić więcej czasu na trwanie w teściu normie :)
Celem będzie jak najlepszej jakości mięsień, nie chce wyłapać zbyt dużo wagi, gdyż za jakieś 2-3 miesiące planuje również wrócić na mate po długiej przerwie.
Bazą będzie wiadomo teść, z początku myślałem dac go w dawce 400-500 week i leciec tak niewiadomo jak długo. Cyklicznie chce dawać inne środki na okres około 8-10tygodni w zależności od celów.

Początkowo do teścia myślałem dorzucić npp i mete na kicka.
Wyglądało by to jakoś tak:
1-8 meta 30mg ed
1-8/12 npp 150mg e3d
1-8 susta 200 mg e3d
no i pózniej 8-xxx teść,

Zastanawiam się tylko czy nie lepiej zacząc teścia z metą, a jak zejde z mety to dopiero wtedy wrzucić npp?
np:
1-8 meta 30mg ed
1-8 susta 200mg e3d (lub jakiś dłuższy teść w dawce powiedzmy 250 e5d, suste wybrałem tylko dla tego żeby bić ją w jednej pompce z npp które jak wiadomo jest krótkie)
8-16/20 npp 150mg e3d
8-16/20 susta 250mg e3d
no i dalej sam teść


po odstawieniu npp, podbije pewnie troche teścia,może zmienie na enan/cypio, pociągne go samego do czasu powrotu na mate, i wtedy wrzucę masteron, może ture.







Zmieniony przez - Shivson w dniu 2019-02-05 16:11:25

Zmieniony przez - Shivson w dniu 2019-02-05 16:12:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
albo meta albo npp na start później zmiania i już masz cykl na min 15 tyg rozplanowany

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
no chyba że nie bawić się w krótkie estry, tylko wrzucic od początku cypio 500mg/week i deke 400mg/week, plus mete na kicka, i ciągnąć tak z 20 tygodni, aż wróce na mate i mi deka zacznie w tym przeszkadzać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
a w czym ma ci deka przeszkadzać ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
z doświadczenia wiem że źle znosze treningi sw bedąc na nandro, przy każdym kontakcie z nandro mega mnie pompowało na treningach, co na macie raczej nie jest korzystne. Zawsze czy przy dece czy przy npp zauważałem tez spadek wydolności. Jest troche badan o tym jak nandro wpływają na obniżenie wydolności serca, która u mnie ze względu na wadę serca itak jest mocno obniżona. Przy treningu siłowym nie ma to większego wpływu, natomiast po 10 rundach sparingów dzien w dzien, wydolnośc serca już itak dośc mocno obrywa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PL Realia - czyli co warto brać

Następny temat

Dianabol 100tabs 10mg

WHEY premium