Czterokrotny Mr. Olympia kategorii Men’s Physique Jeremy Buendia planuje w najbliższym czasie wrócić do kulturystyki. Na YouTube zdradził, że powoli zaczyna nabierać masy mięśniowej i zamierza zaprezentować się w nowej odsłonie. 

W latach 2014-2018 Buendia był na topie, a jego sylwetka zachwycała na scenie. W 2018 roku karty nagle się odwróciły, kiedy zajął czwarte miejsce na Olympii za Ryanem Terrym, Raymondem Edmondsem i mistrzem Brandonem Hendricksonem. W 2020 roku planował powrót i ogłosił, że będzie trenował w Kuwejcie w owianej złą sławą siłowni Oxygen Gym, ale chyba zmienił zdanie, bo nie wziął udziału  w zawodach. W kwietniu zwrócił na siebie uwagę społeczności kulturystycznej wstawiając aktualne zdjęcie sylwetki. Wspomniał, że chce zmienić kategorię na Classic Physique, co nie byłoby złym pomysłem. Jeremy Buendia ma wielkie plany na ten i kolejny rok. Zamierza pokazać się w najlepszej formie w życiu, ale najpierw planuje zwiększyć masę

„W przyszłym tygodniu oficjalnie rozpoczynam przygotowania do kolejnych zawodów. Minęło dużo czasu, odkąd mnie nie było na scenie. Miałem dużo wolnego czasu. Jestem gotowy. Jestem gotowy psychicznie i fizycznie, żeby po tym wrócić. Chętnie wrócę na scenę i pokażę wam, do czego jestem zdolny”. 

https://youtu.be/OamHdtcTaHM

Buendia ujawnił swoją obecną wagę, która wynosi 87 kg. W ciągu ostatnich pięciu tygodni schudł 5 kg, a jego docelowa waga to 100 kg. Na YouTube omówił też wyniki badań krwi, z których wynika, że na nieznacznie podwyższony cholesterol i enzymy wątrobowe. Zamierza wspierać wątrobę przyjmując suplementy diety. Po przegranej w 2018 roku poczuł, że wszystkie jego osiągnięcia, a zwłaszcza cztery tytuły Mr. Olympia, straciły na wartości. Nie tak chciał pożegnać się ze sceną, dlatego jest zdeterminowany, by pokazać, że jeszcze raz może być mistrzem. To się nazywa ambicja.

Polecamy również: Jeremy Buendia tłumaczy się z pobicia byłej dziewczyny

Komentarze (2)
lordknaga

sylwetke w swojej kategorii mial swietna ale koles mial mega problemy psychiczne, podobno znecal sie nad byla partnerka, chcial pozywac jutubera, ktory cos na niego powiedzial, do tego szarpal sie z kims na expo, nie umial panowac w ogole nad soba i gniewem, dlatego znikl i zszedl z saa, teraz widac robi comeback i napewno cos odpierdzieli :-D

2
_GANGSTA_

Zdecydowana większość nie ma genu do tego sportu ładuje tak duże ilości saa zeby nadrobic swoje braki i zyskać wygląd by zachywacac na scenie,niestety psychika tej większości nie jest w stanie podołać temu czesto mieszajac do tego dragi i alko i stąd takie efekty jeden morduje,jeden się znęca a jeszcze inny wyskakuje z okna.Dla mnie głupota poświęcać na siłe swoją glowe kosztem wyglądu, a potem to tylko już psychiatryk.

0