Kulturysta IFBB Pro Shane Post został postrzelony 19 kwietnia w tors przez sąsiada, któremu nie spodobało się to, że zajął jego miejsce parkingowe. Do incydentu doszło około godziny 15 w pobliżu jego domu. Po wjechaniu na miejsce parkingowe Shane wyszedł z pojazdu, a następnie mężczyzna (Nikki Brown) podszedł do niego, wyciągnął broń i postrzelił kulturystę.

https://youtu.be/ugtvnIkKT60

Mężczyzna został przewieziony do szpitala Baylor Scott and White Hospital w Waxahachie. Policja twierdzi, że Nikki Brown został szybko aresztowany po tym brutalnym przestępstwie. Napastnik wpłacił już kaucję w wysokości 15 000 USD (10% z 150 000 USD) i przebywa w areszcie domowym. Grozi mu do 15 lat więzienia. Kula po postrzale została usunięta, ale Shane doznał poważnego uszkodzenia wątroby, okrężnicy i trzustki.

Według konta BisandTris na Instagramie, Post podczas pobytu w szpitalu stracił prawie 20 kg. Jest karmiony z pomocą rurki, ma też dwie rurki do drenażu i ma otrzymać rurkę do nerki. Na Instagramie podziękował swojej żonie, zawodniczce IFBB Pro Bikini, Irnie Post. Cieszy się, że przeżył i dostał drugie życie. 

„Minęły długie 4 tygodnie, ale wracam i wracam do zdrowia! W dół 40 funtów i pozostały 3 tuby. Nie mógłbym tego zrobić bez@irina__post_ Dużo się modliliśmy  i jestem naprawdę wdzięczny za to, że żyję i dostałem drugą szansę na spędzenie życia z moją piękną rodziną i obserwowanie, jak moja córeczka rośnie”.

Ostatnie cztery tygodnie były bardzo długie i bolesne dla całej rodziny Posta. Pomimo uszkodzenia wątroby, okrężnicy i trzustki, Shane z optymizmem patrzy na swój powrót do zdrowia. Na GoFundMe utworzono zbiórkę, aby pomóc Shane’owi w opłacaniu rachunków medycznych.

 

Komentarze (6)
lordknaga

mnie najbardziej rozbraja o to:

'Napastnik wpłacił już kaucję w wysokości 15 000 USD (10% z 150 000 USD) i przebywa w areszcie domowym. Grozi mu do 15 lat więzienia.'

Napastnik to powinien juz siedziec dawno w pierdlu i czekac na normalny wyrok, wpakowal sasiadowi kulke w bebechy, gdzie wewnetrzne organy sa w stanie bardzo slabym... siedzi sobie w chacie i moze dostac do 15 lat? takiego robaka, ktory strzela sasiadowi w brzuch za miejsce parkingowe, to powinni odciac od spoleczenstwa dozywotnio, wielu ludzi ma zj**ane banie ale tutaj jest przyklad ekstremalny, on powinien kojo grzac juz w wiezieniu do samej starosci, no ale co tam, nic sie nie stalo, mu go zabic a tak dostanie pewnie 10, wyjdzie po 5 za dobre sprawowanie i jeszcze mu odszkodowanie wyplaca.

4
rarytas1

Jest jakiś powód takiego postanowienia sądu.

0
F1.08

Welcome to America! :D

0
lordknaga

ja przypuszczam jaki jest powod :-) to ten 'swiety' sprzed nastu miesiecy, ktoremu pominiki w usa chca stawiac.

1
Zeer1701

Kolor skóry przypadkowy

2
Dnatural

Więzienia są przepełnione...
Za takie strzelanie "dla zabawy" kolek i dołek.

0