Legenda kulturystyki Shawn Ray ostatnio nie był zbytnio aktywny w mediach społecznościowych. Postanowił jednak wrócić z przytupem. Jego najnowszy post na Instagramie z pewnością wywołał wiele emocji w branży. W szczytowym okresie swojej kariery Shawn Ray był znany z tego, że na scenie prezentował niemal idealną sylwetkę. Niestety, nigdy nie zdobył upragnionego tytułu Mr. Olympia. Zawsze głośno wyrażał swoją opinię na temat tego, co dotyczy kulturystyki. Od niewystarczającej ilości nagród pieniężnych po prawa sportowców.

Po przejściu na emeryturę w 2001 roku zajął się promocją kulturystyki i dziennikarstwem. Często krytycznie wypowiada się na niektóre tematy, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Kilka dni temu opublikował bardzo kontrowersyjne zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Na jednym zdjęciu widzimy czterech najlepszych kulturystów ze strzałkami wskazującymi na ich brzuch, a na drugim Shawna Raya u szczytu kariery. Chociaż mają oni zasłonięte oczy, to bez problemu można poznać, że ci czterej kulturyści to King Kamali, Dave Palumbo, Dennis Wolf i Phil Heath.

Nadal nie wiadomo, dlaczego Shawn opublikował taki post i jaki miał w tym cel, ale z pewnością odbije mu się to czkawką. Pojawiły się setki komentarzy nie tylko fanów, ale także największych nazwisk w sporcie. Niektórzy hejtowali autora postu za brak szacunku dla 7x Mr. Olympia Phila Heatha. Czekamy na komentarz pozostałych panów, zwłaszcza King Kamali i Dave Palumbo, którzy są najbardziej aktywni w mediach społecznościowych. Shawn Ray napisał tylko, że „reprezentuje prawdę”. Czyżby nie mógł pogodzić się z tym, że nigdy nie zdobył tytułu Mr. Olympia?

Komentarze (3)
lordknaga

shawn to zawsze byla "paruwa" wsrod prosow z lat 90, mial przeswietna sylwetke i byl a w sumie dalej jest kawalem chama :-D mam z nim fotke z 2018 :-P a co do jego kontrowersyjnego postu - to ma calkowita racje z tymi brzuchami,nawet poziom amatorski w pl ma z tym problemy a co dopiero topka swiata? dopierdzielanie sie do tego brzucha w pozach tylem jest troche slabe, kiedy ktos popusci i nabierze powietrza i akurat ktos pod katem cyknie fotke ale samo stanie nawet ba luzie na scenie frontem, nie powinno sie w ogole zdarzac.

3
Christo87

Cham, nie cham, ale rację ma! I nie wiem co w tym kontrowersyjnego, pokazał zdjęcia gości z wydętymi do granic możliwości brzuchami (i to nie pojedyncze sytuacje tych gości). Zaklinanie rzeczywistości przez takiego Heatha jest po prostu słabe.

2
OTTO

Wolałbym mieć posture skoczka narciarskiego niż tych z brzuchami.
Jest to dla mnie po prostu ochydne.

1