SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2084150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4657 Napisanych postów 21449 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92352
No to jedziemy dalej....

21

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 4193 Napisanych postów 65191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 689458
Każdy trenujący i dbający o swoje zdrowie oraz sylwetkę zdaje sobie sprawę z tego, iż prawidłowe odżywianie jest kluczem do tego, jak wyglądamy i jak się czujemy. Dlatego tak bardzo należy przykładać uwagę nie tylko do ciężkich treningów, ale również do tego, aby odżywki odpowiednio nasz organizmu, dostarczając tyle kcal, jaki wyznaczyliśmy sobie cel.

W diecie, którą stosujemy podstawowym czynnikiem jej skuteczności, będzie odpowiednia ilość kcal, które podzielić należy na makroskładniki, takie jak:

- białka: http://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html
- tłuszcze: http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html
- węglowodany: http://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html

Pamiętać należy również o tym, że nie tylko ilości mają znaczenie. Ważna jest również jakość pożywienia i spożywanych przez nas źródłem składników odżywczych.

Poza tymi podstawami fajnie czasami zjeść coś pysznie wyglądającego. W takiej sytuacji od razu nabieramy apetytu i chęci do treningów. Dlatego też powstał ten temat. Zapraszamy do wklejania zdjęć swoich posiłków!

1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4445 Napisanych postów 35462 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 259331
Sadzone + razowy z wołowiną, pomidorami i szczypiorkiem

Jajka, mleko kokosowe, owies, WPC biała czekolada, banan + domowy mus jabłkowy

Frytki z pieca + wołowe burgery + jogurtowy sos czosnkowy

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-04-26 21:21:40
8

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 755 Napisanych postów 9812 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 328492
Makaron z łososiem i szpinakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2167 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26635
dzisiejsza kolacja:

i prowiant na 12h roboty:

PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 611
Bywają dni, kiedy nawet nasze najukochańsze mięsko smakuje jak trociny A mózg mówi: daj słodkiego!!!

I oto jest! Budyń z wpc na wodzie czekolada-cappuccino z sosem WF carmel - jak dla mnie sklepowe gotowce mogą się schować i już nigdy nie wychodzić. Druga wersja: śmietankowo-ajerkoniakowy z syropem WF naleśnikowym.

Najlepsze jest to, że takie dwie szklanki to nie więcej niż 25 węgli (bez wliczonego białka)

Zmieniony przez - mamoooth w dniu 2015-04-26 23:14:07

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18896
Dawno mnie nie było tutaj, to pora coś zamieścić

Kanaperki z ostatnich dni. CIACH!

10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1220 Napisanych postów 95001 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375707
Zamykamy

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10821 Napisanych postów 48682 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Poznałem ją wczoraj, szalona sztuka! :D Nie opierała się kiedy zdzierałem z niej odzienie i zacząłem nacierać rozmarynem, teraz rozkręca się w piekarniku :O

Nie ukrywam, że widelec i nóż stanowiły tylko dekorację podczas tej randki :D

Zmieniony przez - krystian.kaczanowicz w dniu 2015-04-27 11:16:03
16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 425 Napisanych postów 3585 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46922

Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2015-04-27 17:35:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1251
ryz szpinak i żeberko, czyli cos na ząb po treningu

Zmieniony przez - DużyMike w dniu 2015-04-27 17:51:31
5

Zacząć może każdy... Wytrwa najsilniejszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 611
krystian.kaczanowicz
Poznałem ją wczoraj, szalona sztuka! :D Nie opierała się kiedy zdzierałem z niej odzienie i zacząłem nacierać rozmarynem, teraz rozkręca się w piekarniku :O

Nie ukrywam, że widelec i nóż stanowiły tylko dekorację podczas tej randki :D

Zmieniony przez - krystian.kaczanowicz w dniu 2015-04-27 11:16:03

Teraz przynajmniej wiem jak skończę, jak ktoś znienacka zacznie mnie nacierać rozmarynem A tak już na serio to nadziwić się nie mogę, że niektórym się tyle mieści w brzuszkach
12

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną

Bialko zestaw