SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1714 Napisanych postów 1665 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 38409
Dodo wiesz ze ugotowany ryż, po 12h w lodówce ma do ok 50% kalori mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6309 Napisanych postów 5461 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 276398
czyli po kilku dniach jest na minusie?
dlatego nie jem ryżu (tzn. bardzo rzadko), bo tam na zdjęciach tylko kasza gryczana, kasza jaglana, pęczak i manna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19242 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817429
Jak to moziwe? Gotuje zawsze wieczorem na nast dzien, bo wygodniej, ale z jakiej paki traci tyle kcal? Wartosci odz to tak, ale w ryzu wiele ich nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15910 Napisanych postów 238370 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1191386
Male co nie co z wczoraj

1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1714 Napisanych postów 1665 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 38409
f3dorr
Jak to moziwe? Gotuje zawsze wieczorem na nast dzien, bo wygodniej, ale z jakiej paki traci tyle kcal? Wartosci odz to tak, ale w ryzu wiele ich nie ma

Jak ugotujesz ryż z odrobiną oleju kokosowego a następnie schłodzisz go ok 12h to traci do 60%kcal. Ale kiedyś gdzieś czytałem że bez oleju koko też traci sporo kcal tylko że nie aż taka ilość ;)

Poszperaj sobie w necie, sporo tego jest ;)

Piątololo

Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2018-02-10 08:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3583 Napisanych postów 11620 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 227708
Ale tak serio, jak coś może tracić kalorie? Co się z nimi dzieje? Stracić może wodę co najwyżej. W przyrodzie bilans musi być zachowany. Jakby tak było, to na redukcji można by gotować ryż i jeść go specjalnie po długim czasie, żeby tylko się zapchać . Ja ryż gotuję na 2 dni w przód od lat i nie jestem w stanie zgodzić się z tym bro science
2

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 1247 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 46680
Naleśniorxy jaglano-pszenne z konfiturą domowej roboty

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 458 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 61072
BzykuDG
Ale tak serio, jak coś może tracić kalorie? Co się z nimi dzieje? Stracić może wodę co najwyżej. W przyrodzie bilans musi być zachowany. Jakby tak było, to na redukcji można by gotować ryż i jeść go specjalnie po długim czasie, żeby tylko się zapchać . Ja ryż gotuję na 2 dni w przód od lat i nie jestem w stanie zgodzić się z tym bro science

Dokladnie, sam jestem ciekaw o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 505 Napisanych postów 9048 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44734
.

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2018-02-10 09:58:16
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 19242 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817429
Lekkie zdziwko Mnie chwyciło, bo załôżmy jedzac np 300-400g ryzu dzieñnie przygotowanego wczesniej to pokazna roznica kcal moze byc wiele badan na ten temat nie ma , a chyba masa osób tak przygotuwuje :s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną