SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3287298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5697
Kolacyjka na słodko:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Dietetycznie







„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1101
Dzis omlet czoko z budyniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Udka duszone z cebula

4

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1101
Dzis omlet czoko z budyniem





Zmieniony przez - ZeHir_Pro w dniu 2017-02-25 13:13:05
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Nalesniki i pierogi z biedry polane białkiem z jogurtem

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dzisiaj w końcu dzień wolny (który praktycznie cały spędziłem w kuchni) więc spełniałem swoje kulinarne zachcianki :) Do tego rodzina się zjechała, więc wszystko będzie wchłonięte :) Bardziej do cheat meala się to wszystko nadaje, ale były mniejsze porcje (nie licząc ciasta i muffinków), żeby więcej smaków zaliczyć :)

1. Omlet z płatkami owsianymi, karobem i rodzynkami, przesmarowany kremem karobowo-czekoladowym i z bananem.

2. Gofry owsiano karobowe z "bitą śmietaną" z serka ricotta i na górze czarne porzeczki swojej roboty

3. Nie mogłem się oprzeć świeżej bułeczce z szynką, serem i do przegryzienia kabanos

4. Pstrągi czekąjące cierpliwie na piekarnik, dzisiaj wpadły dwie, a jutro zjem resztę, bo dziś by brakło miejsca na inne specjały :D

5. A tutaj już na talerzu z frytkami z piekarnika, do tego były warzywa z domowych zapasów

6. Karkówka pieczona z ziemniakami

7. Ciacho, które w głowie układałem od dwóch dni, ale nie wiem jak je nazwać (wpadły 3 kawałki)

8. Bułeczki drożdzowe z mąki pełnoziarnistej wypełnione kremem czeko swojej roboty, na wierzchu słonecznik i gorzka czekolada (nie było coś chętnych na nie więc zostały mi jeszcze na jutro 4 :D )

9. Twarogowe kulki mocy, wpadło 7 albo 8 coś koło tego

10. Teoretycznie ostatni posiłek, twaróg z białkiem i zmielonymi płatkami owsianymi i na wierzchu czarne porzeczki swojej roboty

11. Jeszcze zapomniałem, że przez cały dzień podjadałem w "wolnych" chwilach muffinki białkowe 4 może 5 zjadłem, ale choć już najedzony jestem to przed snem myślę, że zdąży jakaś mi w ręce wpaść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9936 Napisanych postów 5616 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18340
.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5697
Zielone omleciki

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną

WHEY premium