SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 932 Napisanych postów 7311 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111883
Jak dieta zmienia kubki smakowe
Nigdy nie lubilam papryki
pycha!
pudełkowe chilli con carne.

3

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6631
Po treningu kura z salsą meksykańską ryż i ananas.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1913 Napisanych postów 14476 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 811143
Wczorajsza kolacyjka!
Papryki nadziewane mieloną piersią z kurczaka z dodatkiem pieczarek/sera/cebuli z dodatkiem sosu z papryk habanero i przyprawami : ]
I dzisiejsze śniadanie!
Omlet ala kinder bueno! i Pepper diet :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4091
Pozdro ze sniadanka

6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896
Ale plaaaaacuch Kozaczek!
Również pozdro!

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3889 Napisanych postów 26834 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 446940
a że promo na ćwiartki, to takie ło tu:

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
ale szalejecie

a mnie od wczoraj coś przynaleśnikowało

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 932 Napisanych postów 7311 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111883
No to po pracy na szybko kupiona mąka żytnia typ 720 i raz raz zrobione naleśniory!!! Z połowy porcji jaką podawał Grekar no tylko jajo w całości
Proporcje idealne i nareszcie wyszły mi naleśniki w wersji całkiem zdrowej!!
do tego twaróg z waldenem marshmallow i trochę z czekoladowym a na wierzch masło migdałowe! !!
Zjadłabym 20 takich gdybym mialar na talerzu

Coś czuje ze naleśniki zagoszczą u mnie teraz często.
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Pieczone plastry karkówki z ziemniakami i cebulą
+ kapusta kiszona

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
sforcia
No to po pracy na szybko kupiona mąka żytnia typ 720 i raz raz zrobione naleśniory!!! Z połowy porcji jaką podawał Grekar no tylko jajo w całości
Proporcje idealne i nareszcie wyszły mi naleśniki w wersji całkiem zdrowej!!
do tego twaróg z waldenem marshmallow i trochę z czekoladowym a na wierzch masło migdałowe! !!
Zjadłabym 20 takich gdybym mialar na talerzu

Coś czuje ze naleśniki zagoszczą u mnie teraz często.

Wez Ty sobie Sforciu wymieszaj porcje prochu z 3 łyżkami wody, zakręcaj łychą az sos sie zrobi i wymieszaj z tym jagody, maliny albo borówki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną