SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3287205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
1. Buła
2. Sałatka
3.Mozzarella z pomidorami ,czosnkiem,bazylią i oliwą
4. Moja miska szczęścia - spaghetti z krewetkami ,masłem,czosnkiem i parmezanem











Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388


kotleciki z fileta z indyka ostatnio rządzą ;)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na te kotleciki sam filety mielisz czy kupujesz gotowe mieso z indyka mielone? tak się zastanawiam, bo ostatnio kupilem 2x 0,5kg ale jeszcze nie probowalem, go aczkolwiek sklad makroskladnikow opisywal producent jako bardzo fajny dlatego sie skusilem i nie wiem jaka opcja lepsza (tzn mniej roboty przy gotowym mielonym) :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zerknij w blog banana tam wszystko wyjaśnione jest
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
1. naleśniki z mąki z ciecierzycy
2. basmati, rukola, pestki dyni, jajo, papryka, oliwki, groszek
3. grube nalesniki z mąki z ciecierzycy, w środku jabłko podduszone na maśle klarowanym z żurawiną i cynamonem
4. mielone wieprzowe, kasza gryczana, duszone pieczarki, kiszonki
5. sałatka z ciecierzycą









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
DJ_DoDo
na te kotleciki sam filety mielisz czy kupujesz gotowe mieso z indyka mielone? tak się zastanawiam, bo ostatnio kupilem 2x 0,5kg ale jeszcze nie probowalem, go aczkolwiek sklad makroskladnikow opisywal producent jako bardzo fajny dlatego sie skusilem i nie wiem jaka opcja lepsza (tzn mniej roboty przy gotowym mielonym) :P


Anubis już napisał, zapraszam do swojego bloga (link w podpisie) ,gdzie w miarę na bieżąco opisuje co i jak

Mięso na ten kotleciki to cały filet indyka, który jest mielony na moich oczach. Mam ten komfort, że w swoim ulubionym mięsnym nie robią żadnego problemu - zmielią wszystko, ubiją wybrany kawałek mięsa na kotlety (takze przez specjalną maszynę) - super sprawa. Wiem ,co jem
PEwnie gdybym miał mielić sam w domu, brudzić sprzęt - czyścić go później, itp aby zmielić 1-1,5kg miesa to by mi sie nie chcialo i kupowałem tez gotowe czasami, ale zdecydowanie lepiej poszukać czy nie masz w okolicy jakiegos miesnego gdzie bez marudzenia Ci zmielą cały kawał mięsa, w smaku bez porównania lepiej. Kotleciki wychodzą mega pyszne, jem 4 dzień pod rząd i jeszcze mi się nie znudziły %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
To ja się też pochwalę :P
1. Kurczak z ryżem i mieszanką warzyw - i tak x3 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jajo xD

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
weekend przyniósł małe co nieco w postaci ciasta Malinowej :) a reszta standardowe pudełeczka :)





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną

WHEY premium