SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 3850 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33335
Tak ciasto sam, metoda prób i błędów ale obecnie wychodzi perfekcyjnie nie chwaląc się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6246 Napisanych postów 5383 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 270895
Wczorajszy potreningowy na bogato - 200WW
Płatki jaglane, granexy, miód gryczany, truskawki, czereśnie, wpc

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 401 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17269
Ryż z popkornem, chia , organicznym kakao i jogurtem skyr.
W międzyczasie pierwszy raz w życiu taka muszelka.
Wątróbka gotowana z ryżem olejem i papryką.
Dorsz czarny z ryżem , olejami i ala Carpaccio.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 632 Napisanych postów 19242 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 814416
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7852 Napisanych postów 107798 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1278379
jajca i sałatka na winie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1515
DJ Dodo, gdzie kupujesz granexy? Może rzuciły Ci się w oczy gdzieś toffi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 349 Napisanych postów 9130 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 110433
Pierwszy raz od dawien dawna zrobiłem coś, co wygląda przyzwoicie i wymaga więcej ambicji, niż kupienie lodów w lidlu

Łoś z ziemniakami, trio i sosem jogurtowym.

2

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6246 Napisanych postów 5383 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 270895
majesticololo
DJ Dodo, gdzie kupujesz granexy? Może rzuciły Ci się w oczy gdzieś toffi?

Ja kupuję w Auchanie i to jeszcze mi ograniczyli ostatnio, że są tylko czekoladowe "łódeczki", ale na szczęście bywam w Bydgoszczy i tam są wszystkie rodzaje (które do tej pory mogłem spotkać), ale Bzyku i chłopaki na forum pisali, że są też w Kauflandzie. Smaki/rodzaje jakie ja do tej pory widziałem to Czekoladowe kulki, czekoladowe łódeczki, miodowe misie i cynamonki, ale z tego co widzę na stronie producenta mają ogromny wybór, można by napisać do nich i podpytać na jakie sieci rzucają te płatki, zanim o Auchanie ktoś napisał to słyszałem, że zaczęło się od osiedlowych sklepów, więc może tam trzeba szukać

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-02-18 17:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3555 Napisanych postów 11599 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 227098
W Kaufie były przez chwilę i już nie ma. Przynajmniej u mnie.

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 473 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 13466
cheat meal

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną