SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 2569 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1922 Napisanych postów 6454 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 848290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 454 Napisanych postów 2000 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 455084
Witam po dłuższej przerwie Obecnie u mnie dieta keto, więc jakiegoś szału w posiłkach nie ma, zazwyczaj są bardzo podobne
śniadania:
- omlet z jajek z masłem migdałowo-kokosowym i gorzką czekoladą 90% (zdj. poniżej),
- omlet z jajek z serem żółtym i salami, warzywa,
drugie śniadania:
- mix sałat z kurczakiem, awokado, serem camembert, warzywami,
obiad:
- deser z mascarpone, awokado, wpc, wiórkami kokosowymi z dodatkiem kakao lub orzechami włoskimi/migdałami, czekoladą gorzką 90%
kolacja:
- mix sałat z warzywami, mozzarellą, jajkiem,
- jajecznica z warzywami

Na koniec sałatka z rukolą, szynką parmeńską, słonecznikiem, warzywami

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2018-08-19 09:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1922 Napisanych postów 6454 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 848290
Nikki
Witam po dłuższej przerwie Obecnie u mnie dieta keto, więc jakiegoś szału w posiłkach nie ma, zazwyczaj są bardzo podobne

Z ciekawości jak wygląda makro? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 5672 Napisanych postów 19895 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 687781
4 z 6 posiłków w dzień HC
-kisiel z nektarynką + WPC
-płatki + owoce + WPC
-kleik ryżowy z płatkami + kura
-brownie z buraka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 560 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 0
FighterX
Ryz z wolowinka

Czy to stopa Hulka !?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Moja stopa w skarpetach Injinji akurat byłem po bieganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 454 Napisanych postów 2000 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 455084
FighterX
Nikki

. Makro obecnie 80B/140T/ok. 15WW które gdzieś tam po drodze znajdują się w poszczególnych produktach. Węgli z warzyw nie liczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Nikki
FighterX
Nikki

. Makro obecnie 80B/140T/ok. 15WW które gdzieś tam po drodze znajdują się w poszczególnych produktach. Węgli z warzyw nie liczę

Z doświadczenia wiem, że warto liczyć z warzyw, ale z tego co widzę, mega dużo tych warzyw też nie jesz. Także nie musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 1465 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 209269
Tarta pomidorowo-cukiniowa

Szarlotka

Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 19.08.2018 18:34:59
7

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną