SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 5420 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272552
omlet LC dopracowany już perfekcyjnie... już więcej chyba się nie da wyciągnąć z niego
indyk, pulpeciki, kapusta
indyk, cukinia, orzechy
kasza gryczana, indyk
twaróg z mixem owoców

7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3575 Napisanych postów 11612 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 227399
Wygląda jak mój, brawo!

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 5420 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 272552
bo Twój jest pierwowzorem tylko ciągle coś dokładałem i ten jest już perfekto, do środka dałem 50g serka ricotta+20g caseiny (kazeinę specjalnie kupiłem do tych omletów ) a na górę dżem rabarbarowo-truskawkoy...... szkoda mi było go jeść, bo nie chciałem żeby się kończył
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3575 Napisanych postów 11612 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 227399
To jak już dajesz nabiał, to wal twaróg zblendowany z masłem orzechowym, cynamonem, kakao i słodzikiem. Lepszej opcji nie ma!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
twaróg z cynamonem i słodzikiem uwielbiam, ale takiego połączenia nie próbowałem.... challenge accepted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 559 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 0
No to już coś tam wpadło od powrotu...

1. Domowa zupka - żółte curry, fasolka szparagowa zielona i żółta, czosnek, pieczarki, pomidor świeży, pierś z kurczaka, bagietka :)
2. Shake z WPC biala czekolada + malina, truskawki, banan, borówki + orzechy laskowe i trochę czekolady
3. Naleśnik z mąki ryżowej, kukurydzianej, z dodatkiem bulka AN chocolate cookie + owoce truskawki, banan, borówki + polewa z miodu i rozpuszczonej gorzkiej czekolady

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 1243 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 46566
dj dodo - marcin to Ty ? :D Co to za sztos naleśnik ? prosze mnie tu pelny przepis ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
DJ_DoDo
twaróg z cynamonem i słodzikiem uwielbiam, ale takiego połączenia nie próbowałem.... challenge accepted

Serio?! To jedyny sposób na smaczne zjedzenie twarogu dla mnie. No i jeszcze z mrożonymi owocami.
Jako bonus śmietanką kokosowa i kostka gorzkiej czekolady i jest mistrzostwo świata!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
BzykuDG

Serio?! To jedyny sposób na smaczne zjedzenie twarogu dla mnie. No i jeszcze z mrożonymi owocami.
Jako bonus śmietanką kokosowa i kostka gorzkiej czekolady i jest mistrzostwo świata!

ja tak uwielbiam twaróg, że mógłbym kilogram dziennie montować bez szczególnego podrasowania kiedyś jak nie chciało mi się nic z nim robić to kostkę w rękę i do przodu

TomaszAZ
dj dodo - marcin to Ty ? :D Co to za sztos naleśnik ? prosze mnie tu pelny przepis ! :)

jak Marcin, to nie ja ten ze zdjęcia to: daję 3 jaja, cynamon, słodzik, proszek do pieczenia (lub nie), imbir i podbijam 10-15g siemienia lnianego - to wszystko wymieszać widelcem lub zmiksować i na patelnię
połowa przesmarowana masłem orzechowym i na to wymieszany serek ricotta50g+20g kazeiny (trochę dodane wody, bo za suche było), na wierzch smaruję dżemem rabarbarowo-truskawkowym lub jakieś owoce kładę pokrojone i trochę sosu zero z Allnutrition czeko orzech (mópj ulubiony po karmelu), ale w przyszłym tygodniu będę testować to co Bzyku napisał o twarogu z masłem orzechowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 828 Napisanych postów 3302 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 76096
dokladnie. twarog z maslem orzechowym super polaczeniem, do tego troche jog nat, skruszona gorzka czeko, jakis owoc i jest pychota
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną