SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Schab, makaron szpinakowo-pomidorowy, brokuły, pieczarka, sos z pomidorów z puszk
Kapusta kiszona
Pepsi max

1

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
Kiełbaska smażona na maśle czosnkowo koperkowym, naleśniczki i sałatka korniszone, pomidor i cebulka

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 3520 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 52418
Pogoda na grilla nie dopisała,więc grill domowy.Szynka obiadowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9266
Uda, szparagi i Ketchup ze stewią

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Niedzielny obiad. Udka dzień wcześniej zamarynowane w przyprawie do orientalnych żeberek, sosie sojowym, soku z limonki, czosnku i cebuli

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7905 Napisanych postów 107951 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1284268
Leci właśnie crunchy almond
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4091
to z lidla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7905 Napisanych postów 107951 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1284268
tak jest tydzien amerykański, ja to delikatni na próbę, bo wszędzie gdzie nei czytam to lody i lody, no to wziąłem, niektórzy robią spore zapasy.
5

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 208 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4091
:D myślałam, że to od jutra, LECE TAM

A i żeby nie było ze spam, to jakieś jedzenie:

Nauczyłam się wyłączać piekarnik dopiero w 2. rundzie.

Placki z orzechami i musem brzoskwiniowym.

Omlet z białek z rzodkiewka i czerw cebula.

Zmieniony przez - martewiti w dniu 2015-06-21 16:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 230 Napisanych postów 5985 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46133
anubis84
tak jest tydzien amerykański, ja to delikatni na próbę, bo wszędzie gdzie nei czytam to lody i lody, no to wziąłem, niektórzy robią spore zapasy.

przecie to od jutra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną