SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 146 Napisanych postów 72 Na forum 149 dni Przeczytanych tematów 4700
Zostały wchłonięte w minutę to chyba niezłe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9200 Napisanych postów 8643 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305295
krzyzu9218
Dodo masz osobna lodówkę na uszykowane jedzenie? Czy kupujesz tyle produktów żeby Ci starczyło do pojemników na tydzień?

mam dwie lodówki w domu, jedna moja i czasem pozwalam innym tam coś włożyć, a druga rodzinna..... a że do rodziny należę, to w niej też trzymam

omlet
sernikobrownie
kapusta i jaja

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 235 Napisanych postów 816 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21998
udo z kurczaka , to okragle to zmielona piers kury , awokado , camembert , mozarella , odrobina warzyw , oliwa z oliwy , standardowo smietana i moze wrzuce jogurt

T150 B107 W32

3

live for something or die for nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3751 Napisanych postów 8610 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 929676
rescuediver
udo z kurczaka , to okragle to zmielona piers kury , awokado , camembert , mozarella , odrobina warzyw , oliwa z oliwy , standardowo smietana i moze wrzuce jogurt

T150 B107 W32

Dużo tłuszczy dostarczasz z nabiału, sprawdzałeś lipoproteiny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 235 Napisanych postów 816 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21998
tak sprawdzalem ale sie tym nie przejmuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3751 Napisanych postów 8610 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 929676
Warto utrzymać odpowiedni stosunek trojglicerydow do lipoprotein. Polecam kalkulator http://www.hughcalc.org/chol.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
a ja sugeruje sie art. https://potreningu.pl/articles/5699/co-wiesz-na-temat-cholesterolu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Ja nie mówię o wielkości wskaźników hdl, ldl itp, mówię o ich stosunkach, które są ważniejsze od liczb. Sam mam podwyższone poziomy (wg. "Norm"), ale stosunki mam ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912621
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
o takie cos mi wyszlo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną