SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1905 Napisanych postów 14461 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 807150
Po spróbowaniu butelka w dzień to nie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 401 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17269
Z tego co wyczytałem na stronie to trzeba taki sos zjeść w przeciągu 10dni . Jaka jest w tym prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6221 Napisanych postów 5349 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269913
nie wiem jak w przypadku tego sosu wyżej o którym mowa, ale już miałem kilka sosoów zero i na wszystkich było napisane o terminie nieprzekraczającym dwóch tygodni, ale trzymałem w lodówce dużo dłużej i z żadnym się nic nie działo.....tak szczerze co może się stać jak tam w składzie jest woda+parę wzorów chemicznych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8196
Spokojnie może postać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3547 Napisanych postów 11593 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 226898
Kriso1987
Z tego co wyczytałem na stronie to trzeba taki sos zjeść w przeciągu 10dni . Jaka jest w tym prawda ?

Zdecydowanie nie może. Pojawia się pleśń i robi się z niego woda.
1

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1404 Napisanych postów 2650 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 58117
Stek z konia.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2228 Napisanych postów 13695 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 203954
BzykuDG
Kriso1987

Zdecydowanie nie może. Pojawia się pleśń i robi się z niego woda.
u mnie stal pare tyg i nic sie z nimnie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3547 Napisanych postów 11593 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 226898
Może coś zmienili. Ja brałem na początku jak je wypuścili.

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 3572 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45526
Moje z dzis.
Sosy z kejefdi sztos wszystkie.
Geste i ekonomiczne i nie czuc chemii jak w reszcie. Z myprotein i bulka tez dobre.
Sosy z kejefdi kozak :
Czosnek , kebab - gyros , karmel , wafelek , truskawka i dzemiki poezja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19963
@up, co to za bułki ? :D

Co do sosu, mój od wk, stał w pokoju z tydzień bo zapomniałem go do lodówki wsadzić i oddzieliła się woda, ( zauwazyłem ogolnie jak polalem omlet XD no ale zjadlem i nic mi nie bylo, nawet sraki ) ale wymieszalem, i do lodowy, przy kolejnym omleciku sprawdze czy jeszcze działa :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną