SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MYPROTEIN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 234 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28403
Hej, może jest ktoś kto stosuje suple tej firmy. Kupiłem 500gr opakowania argininy,cytruliny ,glutaminy i l tyrosine. Przesypalem to wszystko do pojemnikow a opakowania wrzuciłem, miarki pomieszalem. Nie mogę dojść ile brać i które miarki , są jakieś mini i większe, pomoże ktoś? Można to brać razem przed treningiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 12645 Napisanych postów 12387 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321357
najprostszy sposób zakup wagi za 20zł i po problemie, mniej dokładny sposób to przyjmować średnio, że łyżeczka od herbaty ma 5g prochu a łyżka stołowa duża ok. 10g prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8089 Napisanych postów 149593 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185489
niestety bedzie klopot odnalezc miarke ktora jest od jakiego suplementu, faktycznie waga jubilerska tutaj sie przyda, bo kuchenna niekoniecznie bedzie pokazywala dokladnie do 1g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy po bieganiu i wysiłku fizycznym

Fruzelina