SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o oryginalność suplementu firmy MYPROTEIN (l-teanina)

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 6536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
Cześć,

Parę dni temu kupiłem przez internet l-teaninę firmy MYPROTEIN opakowanie 100g. Dzisiaj dostałem przesyłkę i bardzo się zdziwiłem kiedy zobaczyłem przesyłkę.
Dostałem biały worek bez żadnych napisów, jedynie z naklejką logo firmy i naklejką z napisami polskimi. Co dziwne jest to firma działająca wyłącznie na rynku angielskim więc nie spodziewałem się żadnych polskich informacji.

Opakowanie które dostałem znacząco różni się od opakowań firmy MYPROTEIN dostępnych w sieci, według tego opakowanie powinno wyglądać tak:


Natomiast moje wygląda tak:


Przyznam, że jest to mój pierwszy suplement z tej firmy więc nie mam porównania. Do opakowania dostałem jeszcze miarkę która latała sobie luzem w kopercie razem z opakowaniem.. Mam nadzieję, że na forum jest ktoś kto zna produkty MYPROTEIN i pomoże mi w weryfikacji oryginalności.

Dodaję jeszcze kilka zdjęć:





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
norma
gdzie zamawiałeś?

Zmieniony przez - Xevisek w dniu 2013-02-12 17:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
"norma" - możesz rozwinąć? Na allegro, od gościa co handluje suplementami tej firmy. Teraz przeglądam na anglojęzycznych stronach zdjęcia supli MYPROTEIN to wszystkie wory są koloru biało niebieskiego i mają nadrukowane informacje. A u mnie cały biały worek, a na nim naklejka z logo firmy i informacją jak stosować w j. polskim.






Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-12 18:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
Niektóre firmy zamawiają hurtowo suple z takich dużych zagranicznych aptek pakowane po kilkadziesiąt kilogramów. Potem pakują w swoje ubranka i naklejają logo producenta + polskie notki, takie jak dawkowanie, czy jakieś klauzule. Tną koszty na drogich opakowaniach, dlatego się im to opłaca. Jeśli kupiłeś to u gościa który prowadzi legalną firmę nie masz się czego obawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
Dzięki za odpowiedź, sog dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
j/w jest git :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o podowiedz co to suplementu ;)

Następny temat

Cykl Storm+Saw+Bcaa+beta alanina

WHEY premium