SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896
Anubis - no ba... od razu można na ziemię wywalić Wtedy to już w ogóle swoboda jedzenia gwarantowana!

PRZEPIS NA SEZAMKI (no FIT!):

- 250g cukru/ cukru kokosowego/ cukru brązowego (SŁODZIK SIĘ NIE NADAJE OD RAZU MÓWIĘ )
- ~200g sezamu (jak chcecie mocniej sezamowe to dajcie więcej np. 300g)
- 2 kopiaste łyżki masła

Na patelni powoli rozpuszczacie cukier do momentu aż zrobi się złocisty. Następnie wsypujecie sezam i dodajecie masło. Dokładnie mieszacie i przekładacie na papier do pieczenia. Rozsmarowujecie cienką warstwę i odstawiacie na 1h aż się ostudzi. Wcześniej możecie podzielić masę na kwadratowe sezamki albo po zastygnięciu pokruszyć całość (ja formowałem sezamki po 5min od wylania masy na papier - wtedy lekko już stężała i przyjemnie się kroiła). Trzeba uważać żeby się nie poparzyć, bo karmel ma miliard stopni
GOTOWE!

A dzisiaj kolejna słoiko mania i waniliowa, nocna owsianka z siemieniem lnianym. Do tego pomarańcz, mrożone maliny i SEZAMKI <3
ŚWIETNE POŁĄCZENIE!

PS - nie chce robic spamu, ale z okazji tego, że mamy Mikołajki na Instagramie trwa konkurs, w którym do wygrania jest moja najnowsza książka. Zróbcie sobie jakieś fajne selfie i oznaczcie tagiem #MikołajkizJankiemPaszkowskim - szczegóły znajdziecie też na moim koncie "healthyfoodbyjanek" SIŁA JEST W WAS!

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2015-12-06 13:00:36

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2015-12-06 14:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 324 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Naleśniki:
- mąka gryczana
- mąka ryżowa
- jajko
- woda gazowana
- papryka słodka, oregano, sól

Wkład:
- Łosoś wędzony (polędwica)
- majonez
- sałata lodowa
- pieczarki marynowane
- cebula czerwona

2

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4308
Makaron w sosie smietanowym z szynka mielona i brokulami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 4542 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25258
K_PS
Naleśniki:
- mąka gryczana
- mąka ryżowa
- jajko
- woda gazowana
- papryka słodka, oregano, sól

Wkład:
- Łosoś wędzony (polędwica)
- majonez
- sałata lodowa
- pieczarki marynowane

- cebula czerwona

Jem juz nalesniki któryś dzien pod rząd ,fazę na nie załapałam ,jutro spróbuje z łososiem ,pyszne te twoje jedzonko
1

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 4542 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25258
Ciasto owsiane z jablkami ... Petardaa w smaku ,polecam spróbować ,po przepis zapraszam do mnie na Bloga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 2847 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7876 Napisanych postów 107860 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281107
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4308
Wierzch to kazeina z malinami i polewa z kakao z olejem kokosowym. Pysznosci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
anubis84

Moje ulubione oddawaj :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną