SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1553372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6325 Napisanych postów 5491 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277384
Banan
Omlet

Granexy + białko

chodziło mi o to bardziej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 185 Napisanych postów 757 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10465
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6325 Napisanych postów 5491 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277384
zagajałem tylko rozmowę :P swoją drogą fajne te babeczki, wiizałem juz przepis w karnawałowym szaleństwie więc przemyślę czy zrobić, bo coś na tłusty czwartek muszę zdziałać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 185 Napisanych postów 757 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10465
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 68052 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 899490
DJ_DoDo
co to za granexy są? bo już któryś raz je widzę na forum, dobre, gdzie je można kupić? :)

Granex - nazwa firmy , która ma w ofercie różne płatki, nie tak łatwo je znaleźć, u mnie w okolicy nie ma w żadnym większym sklepie/markecie ,tylko małym sklepie z nabiałem i mają pełną ofertę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
a ich smak/skład jest warty tego żeby przyłożyć się do szukania ich po sklepach? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 68052 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 899490
smakowo dobre a składowo nawet nie wnikam w takie detale ;) jem je czasami przedtreningowo więc mi to różnicy wiekszej nie robi, a Przemo od dawna sie nimi zajada (prz1993) więc pewnie i skladowo nie są najgorsze w porownaniu do innych chciałem wypróbować bo tez 1 raz sie z nimi spotykam, ale tez nie bede na tym ciagle bazował w swojej misce, czasem fajna odskocznia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 20 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2341
Przed treningowo, tagiatelle z dorszem, czarną rzodkiewka, pomidorkami i orzechami włoskimi bo nie miałem nic zielonego do posypania..

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 983
Chodziły za mną racuchy już dawno, a dziś miałem czas zrobić...
robione z tego tematu: http://www.sfd.pl/Racuchy_jabłkowe_by_aklord-t1016697-s3.html#post1

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2345 Napisanych postów 20247 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85827
Spaghetti frutti do mare

1

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną