SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 235 Napisanych postów 816 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21998
Banan
dzisiaj

to 1 zdjecie wyglada jak jakis nieudany projekt murarsko tynkarski heheh

live for something or die for nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3751 Napisanych postów 8610 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 929676
rescuediver
o takie cos mi wyszlo

Warto o to zadbać by współczynniki (ratios) były ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 235 Napisanych postów 816 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21998
FighterX
rescuediver
o takie cos mi wyszlo

wiesz nie bardzo jeszcze dysponuje wiedza aby zrozumiec i zareagowac w odpowiedni sposob aby to zmienic , nie wiem czy wzbogacic swoja diete o inny rodzaj tluszczow czy zmniejszyc ktores z tluszczy ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3751 Napisanych postów 8610 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 929676
rescuediver
FighterX
rescuediver
o takie cos mi wyszlo

wiesz nie bardzo jeszcze dysponuje wiedza aby zrozumiec i zareagowac w odpowiedni sposob aby to zmienic , nie wiem czy wzbogacic swoja diete o inny rodzaj tluszczow czy zmniejszyc ktores z tluszczy ....

Dominic D'agostino o tym mówił, że może być tak, że są osoby, które źle reagują na tłuszcze dostarczane z nabiału co skutkuje dysproporcją lioprotein HDL i LDL, dlatego zaleca ogarniczenie stosowania tłustego nabiału i zamienienie tłuszczu z tych produktów na oliwę z oliwek, olej z awokado, migdały i inne orzechy/nasiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
zorientuje sie w temacie dzieki za podpowiedz
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9200 Napisanych postów 8643 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305295
kasza gryczana, fasolka, mięso mielone
schab, brokuły
omlet piętrowy jaglany

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jaja na miekko , smietana 18, miecho z uda kuraka , troche warzyw , nasiona chia , pestki dyni , oliwa z oliwy , nerkowce , wloskie , camembert , slonecznik

T153 B114 W36

1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2430 Napisanych postów 2041 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 44617
Poniedziałek.

Środa

Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2019-02-21 15:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
hogy dogy to z orlenu sa za piekne zeby byly robione hehe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną