SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3256546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tomaszS
Ja czasami oglądając zdjęcia "od dołu" to nie widząc użytkownika już wiem czyje to fotki

dokładnie to samo przed chwilą miałem napisać, a tutaj patrze ktoś mnie uprzedził

deja vu - też bym wolał zjeść stejka niż kwiatki, bo później się odbijają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Kopytka i schab
Ziemniaczki z kombiwaru plus filet bbq












Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-01-07 05:28:42
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Mini serniczek jednoporcjowy, żeby życie osłodzić troszkę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kasiu, zarzuć proszę przepisem. Wiem, że jest tego pełno, ale Twój pewnie będzie wyjątkowy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
BzykuDG
Kasiu, zarzuć proszę przepisem. Wiem, że jest tego pełno, ale Twój pewnie będzie wyjątkowy


Ale to taka damska porcja, że aż wstyd Ale łap!
✔️1 jajko➡️oddzielamy zoltko od bialka, bialko ubijamy na sztywna piane z odrobina soli ✔️125g twarogu➡️dodajemy do zoltka i rozgniatamy widelcem
✔️5 tabletek slodzika rozpuszczonego w odrobinie wrzatku➡️mozna uzyc innego slodzidla, dodajemy do masy z zoltkiem i twarogiem
✔️20g bezglutenowego i bezcukrowego budyniu waniliowego ( @fitnessfoodpl )➡️dodajemy rowniez do masy z zoltkiem
✔️opcjonalnie mozna dodac aromatu waniliowego (ja dodalam)
✔️15g tluszczu kakaowego ( @fitnessfoodpl )➡️rozpuszczonego w kapieli wodnej, przestgniety dodajemy takze do masy z zoltkiem
✔️Wszystko razem miksujemy (twarog z zoltkami i reszta skladnikow) dodajemy ubite wczesniej bialko i wszystko razem laczymy mikserem. Wylewamy nasz mini serniczek do malej foremki wczesniej popsikanej badz wysmarowanej tluszczem (np. olej kokosowy). Pieczemy przez 30 minut w nagrzanym piekarniku do 180stopni. Na wierzch dodalam dzem z jagod

Ale... mam coś lepszego. Smakuje, jak cookie dough, albo quest o tym samym smaku. Totalnie mnie zaskoczył i to chyba najlepszy mój wypiek do tej pory - przysięgam!






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To zrobie podwójnie
Dziękuję bardzo!

A to drugie wygląda mistrz! Też się doczekamy?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Dla Ciebie wszystko! Ale jak dla mężczyzny też polecam podwójną porcję Zacznij od cieciorki! Mistrzowsko smakuje
(wybaczcie te lokowania produktów i w ogóle )
✔️140g ciecierzycy z puszki (bonduelle na parze) ✔️20g czekolady gorzkiej ( @fitnessfoodpl viviani 99%kakao, ale cudownie tez sie nada ta o mniejszej zawartosci kakao np. 70%) ✔️15g masła migdałowego (oryginalnie zwyczajne orzechowe) ✔️15g nerkowcow (oryginalnie orzechy ziemne) ✔️10g bialka biala czekolada ( @wksklep ) ✔️pol lyzeczki proszku do pieczenia ✔️ szczypta soli ✔️4 tabletki slodzika rozpuszczone we wrzatku (1/4 szklanki okolo) - mozecie dac miod/syrop z agawy/ksylitol/erytrytol/cokolwiek lubicie ✔️Czekolade i nerkowce siekacie. Ciecierzyce, bialko, maslo migdalowe, bialko, proszek do pieczenia, slodzidlo z woda (jesli dajecie inny slodzik, koniecznie dodajcie odrobine wody, inaczej ciecierzyca z reszta skladnikow sie Wam nei zblenduje), szczypta soli blendujecie w blenderze. Dodajecie pokruszona czekolade z nerkowcami (czesc zostawcie do posypania na wierzchu), mieszacie. Wykladacie do malej foremki natluszczonej uprzednio. Posypujecie pozostala czekolada i orzeszkami. Pieczecie 25-30minut w nagrzanym piekarniku (gora-dol 180 stopni). Polewacie zimne (!) ciacho ulubionym sosem ( u mnie oczywiscie biala czekolada @wksklep ) i wcinacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
aisakdan
Mini serniczek jednoporcjowy, żeby życie osłodzić troszkę







Dzięki za przepis!
A mogła byś podać jeszcze średnicę formy?
Nie mam nic takiego małego i muszę się wybrać na zakupy :)



A tu z Soboty.
Schabowy z piekarnika i 'pudding' ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
13cm
U mnie zazwyczaj takie małe porcje. Jak to się śmieję zawsze: Każdemu według zasług, każdemu według potrzeb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną

Wiecej