SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Rafaeelloo
Jakie to piękne! aż pitoki lecą z nieba! normalnie niebo w ziemi! bez żadnych objawień tak twierdzę! he he he !

Płatki jaglane lepsze są niż mąka owsiana do tego celu?

haha, to wbijaj na bloga mojego może coś jeszcze Ci podpasuje

ja ogólnie całkowcie przesiadłem sie z owsa na jaglane
(masa na placka zblendowana była)

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 1072 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28541
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Filet z indyka, pieczone bataty, grillowane warzywa

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896
chia piąteczek - pudding!

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 9811 Wiek 17 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 326761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 932 Napisanych postów 7311 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111883
Śniadanko
+ wczorajsza przygotowana szama na dzisiaj.

2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3889 Napisanych postów 26834 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 446940
Sforcia tak to można żyć, jak takie rzeczy do papusiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
PanBurger i PanCake

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896
brokułki, groszeczek, orzeszki ziemne, chrupiący makaron z alg morskich smażony z sezamem, sojowym i miodem, jadalne kwiatki (bo bez nich nie jemy ), chili, kolendra... Jakieś tam takie weekendowe jedzonko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1421 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46912
MEGA CUKINIE Z WŁASNEGO OGRÓDKA - FASZEROWANE PIERSIĄ Z KURCZAKA, POMIDOREM, PIECZARKAMI, PAPRYKĄ, PIETRUSZKĄ, CEBULĄ, CZOSNKIEM,RYŻEM, SEREM(3 RODZAJE), POSYPANE SEREM I PIETRUSZKĄ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną