SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7822 Napisanych postów 107748 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1274239
Grilowana kura i kalarepa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
Jest dobrze! Są zarysy pasków jeszcze poćwiczysz trochę i osiągniesz poziom sigma we władaniu grillem

...a wtedy wpadamy na obiad

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-06-12 12:16:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896

Jest ładnie, nie czepiaj się! Grill słabą moc ma i wystygł

A ja zrobiłem HOŁM MEJDOWEGO NORT FISZA.
polędwica z drosza z chrupiącą pistacjowo-cytrynową posypką i sałatka ze szparagami i suszonymi morelami.

Dziękuję idę po kolejne 2kg dorsza, zrobię na kolację

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
Tiku tiku

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-06-12 15:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 231 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12482
Paszkos podaj jeśli możesz przepis na tą "chrupiącą pistacjowo-cytrynową posypką" wygląda świetnie.
Żeby nie było że spam u mnie tymczasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Gulasz z batatami

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 611
Dorsz na marchewce i pod domowym pesto pomidorowym

Kurczak z orientalnymi

1

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896
Przepis na posypkę:
150g łuskanych pistacji
sok i skórka z 1x cytryny
odrobina soli
trochę oliwy

Pistacje rozdrabniasz w robocie kuchennym na orzechową "bułkę tartą". Przekładasz do miski, dodajesz sok z i skórkę otartą z cytryny, doprawiasz do smaku odrobiną soli i dolewasz trochę oliwy. Wykładasz na wcześniej podsmażone przez 1min, TYLKO PO JEDNEJ STRONIE, rybsko i do pieca. 200C przez 10min.

Kokosowe niebo! Właśnie w nim jestem, czyli woda z młodego kokosa. Schłodzona. NAJLEPIEJ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przepis na posypkę:
150g łuskanych pistacji
sok i skórka z 1x cytryny
odrobina soli
trochę oliwy

Pistacje rozdrabniasz w robocie kuchennym na orzechową "bułkę tartą". Przekładasz do miski, dodajesz sok z i skórkę otartą z cytryny, doprawiasz do smaku odrobiną soli i dolewasz trochę oliwy. Wykładasz na wcześniej podsmażone przez 1min, TYLKO PO JEDNEJ STRONIE, rybsko i do pieca. 200C przez 10min.

Kokosowe niebo! Właśnie w nim jestem, czyli woda z młodego kokosa. Schłodzona. NAJLEPIEJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7822 Napisanych postów 107748 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1274239
naleśniki owsiano ryżowe.
Wołowina, ser żółty.
Potem zapiekane do rozpuszczenia sera.

1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną