Zawody Mr. Olympia 2018 odbędą się co prawda za 10 tygodni, ale wszyscy zakwalifikowani zawodnicy ostro szlifują formę do największego pokazu kulturystyki w tym roku. Oczywiście chrapkę na wygraną mają wszyscy i liczą na to, że Phil Heath nie zdobędzie ósmego tytułu Mr. Olympia. Największym zagrożeniem dla Phila jest bez wątpienia Big Ramy, który już w zeszłym roku według wielu osób był o krok od zwycięstwa. Zdjęcia, które ostatnio opublikował już pokazują jego świetną formę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jego planem i nie wydarzą się po drodze żadne niespodzianki, za 10 tygodni z pewnością ujrzymy formę życia Big Ramiego, która może doprowadzić go do zwycięstwa.

Zobacz: Big Ramy aktualna forma

 

 

 

 

Niedługo po opublikowanych zdjęciach Ramiego, Phil Heath umieścił na swoim Instagramie dwa wideo, które wyglądają jak bezpośrednia reakcja na cały szum wokół najnowszych zdjęć jego konkurenta.

 

 

Phil Heath wyglądający fenomenalnie podczas treningu napisał:

"Oni ciągle publikują i rozmawiają… A ja nadal rosnę i staje się coraz lepszy! #7xMrOlympia #AndStill #PhilHeath #DreamKiller"

 

Jest to dość niecodzienna sytuacja, ponieważ Phil Heath zazwyczaj milczy podczas przygotowań, nie komentuje i nie odpowiada na zdjęcia rywali... Jak myślicie, Big Ramy pokona w tym roku Phila Heatha?

 

ZOBACZ też: Fani będą mieli wpływ na wynik Mr. Olympia!