Mamdouh „Big Ramy” Elssbiay przez ostatnie dwa lata królował w kulturystyce w Men's Open. W 2020 roku zajął pierwsze miejsce na Mr. Olympia, zdobywając swoje pierwsze trofeum Sandowa po pokonaniu Mr. Olympia i dwukrotnego mistrza Arnold Classic, Brandona Curry'ego. Rok później powtórzył swój sukces i kolejny raz zdobył tytuł. Brandon Curry powiedział, że zamierza w tym roku pokonać Ramy'ego i odebrać mu tytuł. Elssbiay nie należy do osób, które często publikują swój wizerunek w social mediach. Wielu fanów ma do niego o to żal, a niektórzy sponsorzy zerwali z nim współpracę za brak aktywności.

 

Polecamy również: Firmy zerwą współpracę z Big Ramy?

Niedawno Big Ramy w końcu po długim czasie opublikował aktualizację sylwetki i ujawnił swój plan na najbliższy czas. Aktualnie kontynuuje przygotowania do Mr. Olympia 2022, a w maju będzie gościem na Pittsburgh Pro 2022. 

„Nowa aktualizacja od 17 kwietnia! Wiem, że ostatnio nie byłem zbyt aktywny w mediach społecznościowych i przepraszam za to wszystkich. Od teraz będziecie mnie widzieć więcej, obiecuję wam. Ta aktualizacja pochodzi z wczoraj i chcę ją opublikować, aby wszyscy wiedzieli, że trenuję i wkładam w to pracę. Podczas Ramadanu nie jest to łatwe, ale wiem, że moim zadaniem jest załatwienie tego bez względu na to, żeby nie jeść i pić tyle, ile zwykle. Moim celem na ten rok Olympia jest zaprezentowanie najlepszego Big Ramy w historii i dlatego bardzo ciężko pracuję. Nie mogę się doczekać przyjazdu do USA, aby gościnnie pozować na Pittsburg Pro 7 maja 2022 roku. Dziękuję wszystkim za nieustające wsparcie. Naprawdę bardzo to doceniam. Teraz przejdźmy do nr 3”.

Chyba nareszcie Big Ramy zorientował się, że social media powinny być ważnym narzędziem w jego karierze. Tymczasem wiele wschodzących wyróżniających się gwiazd kulturystyki Men's Open szybko rośnie w rankingach. Mistrz Arnold Classic 2021, Nick Walker, stale publikuje posty i wrzuca zdjęcia przed swoimi drugimi w historii zawodami Mr. Olympia. „The Mutant” rok temu zajął piąte miejsce w swoim debiucie i ciężko pracuje na wyższe miejsce w tym roku. Kolejnym kulturystą jest Hunter Labrada, który sukcesywnie poprawia formę i jest coraz lepszy. Big Ramy jest zdeterminowany, aby zdobyć swój trzeci z rzędu tytuł Mr. Olympia. 7 maja zobaczymy, jak prezentuje się poza sezonem. Ciekawi jesteśmy, czy dotrzyma słowa i będzie regularnie publikował zdjęcia sylwetki na Instagramie.

Komentarze (6)
lodzianin1

Te kopyta to ma ogromne

0
lordknaga

do dzisiaj nie moge uwierzyc, ze gosc z tak pokraczna i klockowata sylwetka - jest mrO... curry(tez go nie lubie ale sylwetke ma 10x przyjemniejsza i bardziej symetryczna) tylko dlatego z nim znowu nie wygra, bo jedna noga ramiego = obie currego i nie wazne w jakiej brandon wyjdzie formie, z tak 'waskimi' czworkami - tez nigdy nie powinien miec sandowa, chociaz cala reszte obsady(ktora imo jest slaba) bije estetyka.

2
zolo333

To jest Olimpia kategoria ekstremalna i powinien zawsze wygrywać najbardziej skoksowany gość z największą masa.
Od estetyki i proporcji są inne kategorie.

1
lordknaga

nie zawsze. curry, dexter? nawet heath jak wygrywal to mial na plecach "wiekszych" no i rami tez kilka lat nie wygrywal :-)

0
masarnie

Popieram. Największy koń powinien wygrywać w open.

0
MWu

Ktoś jeszcze jara się kategorią open na Olimpii?

0