SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3210 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Naleśniki z mąki żytniej pełnoziarnistej, z jabłkowym farszem z cynamonem smażonym na maśle klarowanym z dodatkiem słodziku.
Całość polana rozpuszczonym z wodą kakao i słodzikiem.

Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-01-10 18:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3210 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Zapiekanka.

Makaron pełnoziarnisty, brokuł ugotowany w osolonej wodzie, polędwiczka wieprzowa, ser, oraz marchewka starta na grubych oczkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 505 Napisanych postów 9048 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44734
Ryż brązowy
Pierś
Warzywa
//
Ziemniaki
Karkówka
Ogórki i pomidor z jogurtem naturalnym

1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7820 Napisanych postów 107748 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1274238
blue_hope Ty to chyba całymi dniami ciągle żarełko wcinasz

A ja właśnie zrobiłem kilogram piersi na kanapki do pracy i na potreningowe. I kawałek ciasta od siostry.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
anubis84
blue_hope Ty to chyba całymi dniami ciągle żarełko wcinasz

A ja właśnie zrobiłem kilogram piersi na kanapki do pracy i na potreningowe. I kawałek ciasta od siostry.

Hehe, ąz tak źle nie jest ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Pierś z kurczaka z kaszą jaglaną, sałata, ogórek, rzodkiewki oraz szczypior do posypania ; )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Zazwyczaj z tej masy robię zwykłe placuszki (banan, jajka, płatki jaglane oraz mleczko kokosowe + słodzik) ale dziś wycięłam formami do wycinania pierników takie oto motylki i kwiatuszki :) + Całość posypana cynamonem ; )!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2183 Napisanych postów 61211 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356138
kanapki z chleba żytniego,pomidor,cebula,szynka od wędzarza

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut..

http://www.sfd.pl/gienus12__mass_and_strenght_-t1094203.html ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12410
1.Pasztet z fetą i jaja
2.sernik i lody kakaowe
3.ptasie mleczko i grejpfrut
i ptysie dla domownikow

1

Ewka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 202 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 26160
Śniadanko, placuszki bananowo kakaowe z polewą z wpc bananowym, obiad frytki z pieca, schabowy w panierce z lnu, surówka z pora.

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną