SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1744789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3212 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Naleśniki z mąki żytniej pełnoziarnistej, z jabłkowym farszem z cynamonem smażonym na maśle klarowanym z dodatkiem słodziku.
Całość polana rozpuszczonym z wodą kakao i słodzikiem.

Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-01-10 18:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3212 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Zapiekanka.

Makaron pełnoziarnisty, brokuł ugotowany w osolonej wodzie, polędwiczka wieprzowa, ser, oraz marchewka starta na grubych oczkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 9049 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44746
Ryż brązowy
Pierś
Warzywa
//
Ziemniaki
Karkówka
Ogórki i pomidor z jogurtem naturalnym

1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9331 Napisanych postów 113487 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1365605
blue_hope Ty to chyba całymi dniami ciągle żarełko wcinasz

A ja właśnie zrobiłem kilogram piersi na kanapki do pracy i na potreningowe. I kawałek ciasta od siostry.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
anubis84
blue_hope Ty to chyba całymi dniami ciągle żarełko wcinasz

A ja właśnie zrobiłem kilogram piersi na kanapki do pracy i na potreningowe. I kawałek ciasta od siostry.

Hehe, ąz tak źle nie jest ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Pierś z kurczaka z kaszą jaglaną, sałata, ogórek, rzodkiewki oraz szczypior do posypania ; )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Zazwyczaj z tej masy robię zwykłe placuszki (banan, jajka, płatki jaglane oraz mleczko kokosowe + słodzik) ale dziś wycięłam formami do wycinania pierników takie oto motylki i kwiatuszki :) + Całość posypana cynamonem ; )!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2575 Napisanych postów 66046 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 436923
kanapki z chleba żytniego,pomidor,cebula,szynka od wędzarza

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12413
1.Pasztet z fetą i jaja
2.sernik i lody kakaowe
3.ptasie mleczko i grejpfrut
i ptysie dla domownikow

1

Ewka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 202 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 26160
Śniadanko, placuszki bananowo kakaowe z polewą z wpc bananowym, obiad frytki z pieca, schabowy w panierce z lnu, surówka z pora.

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną