SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2754 Napisanych postów 4016 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 163458
pajaczeq
Dobre te placki FA ? :D

Drogie ale ujda
Kilka razy przypalisz jak ja na zdjeciu lekko przypalilem a lubie bardziej mieciutkie ale po kilku razach wychodza idealnie tylko minusem jest to ze trzeba dodawac wpc/wpi do skladu. W mojej ocenie 7/10.
Masz siano kupuj, nie masz to ze zwyklych jajek i owsa tez podobne zrobisz.

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-04 19:18:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2754 Napisanych postów 4016 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 163458
saniuluska
Jako osoba kochająca jeść i kosztować rozmaitości dziś na zakupach upolowałam takie cudo :)

Brawo Ty
I jak ten torbacz w smaku? Do czego zbliżony?

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-04 19:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 65 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5693
Trochę do wołowiny ale z takim jakby mlecznym, słodkawym posmakiem, ciężko opisać i dokładnie do czegoś porównać:) myślałam że będzie gorsze a to całkiem zacne mięsko. Na pewno jak będę miała okazję to kupię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1121099
saniuluska
Trochę do wołowiny ale z takim jakby mlecznym, słodkawym posmakiem, ciężko opisać i dokładnie do czegoś porównać:) myślałam że będzie gorsze a to całkiem zacne mięsko. Na pewno jak będę miała okazję to kupię.

A gdzie wyhaczylas tego torbacza? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 65 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5693
Niestety na Islandii bo nie mieszkam w Polsce. Ale chyba można go dostać w makro, bo gdy szukałam w Google jakie ma makro wyskocZył mi również sklep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 2331 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48452
SalvatoreLucania
pajaczeq
Dobre te placki FA ? :D

Drogie ale ujda
Kilka razy przypalisz jak ja na zdjeciu lekko przypalilem a lubie bardziej mieciutkie ale po kilku razach wychodza idealnie tylko minusem jest to ze trzeba dodawac wpc/wpi do skladu. W mojej ocenie 7/10.
Masz siano kupuj, nie masz to ze zwyklych jajek i owsa tez podobne zrobisz.

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-04 19:18:32

Mam dwa dobre białka in da hause i owsa też Ci u nas dostatek ale muszę jakoś wymyślić jak to zrobić żeby było dobre i miało dobre makro bo białeczka mało i węgli dużo w tych gotowych :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
SalvatoreLucania
U nas 150pln za 1kg kangura wiec drozej niz sredniej jakosci polędwica wołowa ale tansze niz Argentyńska polędwica.
A własnie jaka to cześc kangura była?
. Polędwica. Ja za 750g zapłaciłam 1.799 kr.(po przecenie 40%) czyli ok.65zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 1463 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 208711
Ciasteczka korzennne, sojowe i z maki z ciecierzycy z czekoladą.

Nalesniki z maki gryczanej , nadzienie - tofu, banan, masło orzechowe. Były jeszcze ryzowo-jaglane dla mojego faceta, ale nie zdązyłam zrobic zdjęć ...

Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2017-02-04 21:51:22

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3868
W makro jest kangur i krokodyl. W promo były kiedyś steki po 20zl za 200g. Zdecydowanie nie są warte swojej ceny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną