SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3886 Napisanych postów 26796 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 442888
spoko julcziik, masz u mnie dożywotnie sogi za chęci, za pierogi też ci dałem

Aniu nie chciałem wczoraj robić spamu, więc dziś to moje śniadanie (blade bo to głownie twaróg,białka i płatki ryżowe) i mój kubeczek, trochę inny, ale chodzi o te (chyba) salamandry, że u mnie też są yahaaaaa

a tu drugi tyle że ten z masełem orzechowym

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-09 11:57:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 2977 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68706
halibut + guacamole z papryka chili + chleb zytni pierwszy raz jadlem gucamole i halibuta i powiem wam ze dawno czegos tak dobrego nie jadlem

1

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896
Jak robisz guacamole? Bo to raczej wyglada na pastę z awokado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 2977 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68706
pierwszy raz zrobiłem to możliwe ze i tak wrzuciłem awokado zmiksowałem później dodałem sok z limonki + sol + papryka chili na kawałki pokroilem + ząbek czosnku przez praske , wszystko zmiksowałem i tyle ale pierwszy raz jadlem awokado i mega smaczne wyszlo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 3367 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18896
Widzę, ze artykuł o awokado ja potreningu daje efekty Tyle osób niedocenia tego świetnego produktu... . No to zrobiłeś coś w rodzaju pasty w większości zrobionej ze składników guacamole. Następnym razem dojrzałe awokado utrzyj w misce widelcem z limonka, sola i posiekana kolendra ale nie na pastę tylko takie grubsze, nieregularne fragmenty w środku. Dodaj pokrojonego w kostkę pomidora bez skory i wymieszaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
to się zgadza , jakos wczoraj przeczytałem ten artykul o awokado i se mysle w sumie nigdy nie jadlem to chociaż sprobuje

nad pomidorem tez się zastanawiałem wlasnie a nie rozdrobniłem widelcem bo kupiłem 2 awokado i jedno było takie twarde ze masakra , nie wiedziałem jakie brac i tak wyszlo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Zero finezji - mielone z szynki, ryż, pieczarki, czerwona cebula, teriyaki

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1209 Napisanych postów 95001 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 375707
Kanapka z łososiem

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 583 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6088
Pcksy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 9811 Wiek 17 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 326594
Jeszcze jedno z dzisiaj
Cukinia faszerowana ryżem i kurczakiem, posypane siemieniem lnianym ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną