Nie ma wątpliwości, że Instagram jest jedną z największych platform społecznościowych w dzisiejszych czasach. Miłośnicy fitnessu lubią podglądać życie innych pasjonatów sportu i oglądać ich zdjęcia na Instagramie. Poza tym można zaczerpnąć niezłą dawkę motywacji i inspiracji do ćwiczeń, czy przepisów kulinarnych od innych, o czym nie raz pisaliśmy na Fitplocie. Dla niektórych gwiazd Instagramowych to, co zaczęło się od opublikowania kilku inspirujących lub prowokacyjnych zdjęć w sieci, stało się lukratywnym biznesem. Podobno najlepsze zagraniczne gwiazdy fitness zarabiają od 5000 do 25 000 $ miesięcznie za sponsorowane posty od jednej firmy branżowej. Portal Generation Iron stworzył listę najbogatszych gwiazd fitnessu, opartą na liczbie followersów modelek, liczbie sponsorowanych postów, które mają na swoim koncie, ich prawdopodobnej wartości i liczbie lat, które były aktywne na Instagramie. Wartość majątku jest szacunkowa i może nieznacznie różnić się od podanych kwot, ale wszyscy dobrze wiemy, że są one bardzo prawdopodobne. Zobaczcie ile modelki fitness zarabiają na Instagramie. Ciekawi jesteśmy jak to wygląda na naszym podwórku...

Paige Hathaway (wartość majątku ok. 5,65 mln USD)

Paige Hathaway jest w branży fitness od bardzo dawna i była jedną z pierwszych, która pojawiła się na Instagramie. Promowała wiele marek odzieżowych i suplementacyjnych. Aktualnie Paige może się pochwalić ponad 4 milionami followersów na Instagramie. Bez wątpienia jest celem dla marek, które chcą promować swoje produkty na Insta.

Chantel Zales (wartość majątku ok. 4,4 mln USD)

Chantel Zales jest modelką fitness i ma 4,1 miliona obserwujących na Instagramie. Zantel pojawiła się na okładkach magazynów takich jak FHM i Maxim. Chociaż nie do końca zgadzamy się z umieszczeniem jej na liście gwiazd fitnessu, to z pewnością mężczyźni chętnie zatrzymają się dłużej na jej profilu.

Kayla Itsines (wartość majątku ok. 4,2 mln USD)

Itsines ma na Instagramie 11 milionów fanów i promuje się jako zwyczajna dziewczyna z sąsiedztwa. Wydała kilka poradników dotyczących treningu i dzięki temu teraz zarabia naprawdę sporo pieniędzy. Aktualnie jest w 28 tygodniu ciąży i wykorzystuje ten czas na promowanie aktywnego stylu życia przyszłych mam.

Michelle Lewin (wartość majątku ok. 4 mln USD)

Michelle Lewin jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy w branży fitness. Ma 13,4 milionów obserwujących na Instagramie i podobno jeden sponsorowany post na Insta kosztuje u niej 10.000 $. Każdego dnia Michelle dodaje zdobywa nowych fanów na całym świecie.

Ana Cheri (wartość majątku ok. 4 mln USD)

Cheri zaczynała jako modelka Playboya i od tego czasu wiele osiągnęła. Ana ma 12 milionów obserwujących na Instagramie, jest właścicielką siłowni, którą prowadzi z mężem i ma własną linię strojów kąpielowych.

Jen Selter (wartość majątku ok. 3 mln USD)

Jen Selter stała się sławna dzięki swoim niesamowitym kształtom, a zwłaszcza jędrnym pośladkom. Selter ma 12,6 milionów followersów na Instagramie i często pojawia się w telewizji, gdzie promuje zdrowy styl życia. Jen zarabia naprawdę duże pieniądze, a jej kariera cały czas się rozwija.

Amanda Lee (wartość majątku ok. 2,83 mln USD)

Amanda Lee jest trenerką personalną. Ma 12 milionów obserwujących na Instagramie, a liczba osób, które śledzą jej codziennie życie stale rośnie. Lee ma idealną sylwetkę klepsydry i wiele osób uważa, jej sylwetkę za idealną.

Alexa Jean Brown (wartość majątku ok. 2,5 mln USD)

Alexa Jean Brown to blond piękność, którą śledzi 1,7 mln osób na Instagramie. Brown jest mamą dwójki maluchów, a trzecie urodzi się lada moment. Chętnie dzieli się wskazówkami dotyczącymi odżywiania i treningu w ciąży. Pomaga też wrócić do formy młodym mamom.

Komentarze (4)
lodzianin1

No to można żyć

0
natalijka

robie se cycki i przerzucam z siłowni na instagram :D

6
senod

Żadnego chłopa nie ma? To chyba muszę być pierwszy :D

0
domosos

Kurde za same fory ile to mozna zarobić, gdzie ten swiat zmierza.

0