Amandy Cerny (28 l.) jest prawdopodobnie jedną z najśmieszniejszych dziewczyn, jakie możecie obserwować na Instagramie. Oprócz tego, że jest zabawna, Amanda jest też niesamowicie seksowna. Nic więc dziwnego, że ma 26,4 miliona obserwujących na Insta. Posty, które wstawia, to mieszanka zabawnych filmów i egzotycznych sesji zdjęciowych, które zapewniają rozrywkę wszystkim fanom.

Cerny jest również wysportowaną kobietą, więc i miłośnicy fitnessu znajdą u niej na profilu dawkę motywacji. Oprócz Instagrama, Cerny prowadzi też kanał na YouTube. Jak zdobyła popularność? Pojawiła się na okładce Playboya w październiku 2011 roku i to wystarczyło, by stać internetową celebrytką. Szybko zainteresowało się nią wiele firm, których była ambasadorką. Dobrze wykorzystała swoje pięć minut i ponieważ zawsze była aktywna fizycznie, skupiła się na promowaniu zdrowego stylu życia i motywowaniu innych.

Często podróżuje w różne zakątki świata i świetnie się przy tym bawi. Widać, że ma wiele dystansu do siebie, poczucie humoru i nie boi się nowych wyzwań. Jesteśmy pewni, że obserwując ją na Instagramie czy YouTubie nie raz pojawi się uśmiech na Waszej twarzy.

Komentarze (11)
anubis84

Tak to sporo gwiazdek zaczynało od scen xxx a teraz wielkie gwiazdy :-)

3
szpena

Cycki pokazała i wielka gwiazda się zrobiła.

2
rabbit35

Hehe..dupa schudnie pare kg,zrobi cycki i jest wielką fit motywatorką. A w rzeczywistoci fanbase zalezy od jej wygladu twarzy

0
vitajs

Z ciekawości zerknąłem na fotki z playboya, nawet całkiem całkiem, nie wypuściłbym jej :-)

0
bogies

Mnie też się podobają te fotki.

0
fitnesgirl

Takich gwaizdek to pełno jest, nie każda aż tak medialna.

0
soltyz

jak inni i ta karierę zrobiła, od .... co celebrytki :-)

0
karolek87

Ciało ma fajne nie ma co, ale tak się robi właśnie karierę poprzez ciało, tak to by nikt nie zerknął na nią nawet.

0
szaba18

Nie ona jedyna, niektóre się nie przyznają jak zaczynały.

0
domosos

jakoś się musiała wybić, a teraz to już z górki :-D

0
skorupski

Takich kilka by się znalazło, np Zuzka z youtube, czy Nessa devil.

0