Pojawienie się Instagrama doprowadziło do ujawnienia wielu osobistości w świecie fitness. Dzisiejsi sportowcy mają ogromny wpływ na swoich docelowych odbiorców dzięki różnym platformom społecznościowym i serwisom internetowym takim jak chociażby YouTube. Gwiazdy fitness w Internecie zawsze starają się pokazać coś niezwykłego, aby móc zrobić wrażenie i przykuć uwagę fanów i zdobyć zainteresowanie swoją osobą. Ta potrzeba, by zaimponować i zachwycić wszystkich, czasami powoduje, że idą na skróty, używając fałszywych ciężarów.

Bradley Castleberry

Bradly Castleberry to jeden z najbardziej hejtowanych ludzi w branży. Zanim pojawiły się filmy o Bradly'u znanym jako "The Manimal", było wiele zarzutów dotyczących celebrytów fitnessu używających fałszywych ciężarów. Domniemane nieprawdziwe obciążenie w filmach Bradly'ego zmieniło wielu jego fanów w hejterów. Nick Miller z kanału Nick's Strength and Power na YouTube twierdzi, że Castleberry używa fałszywych ciężarów, aby zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie, a ma już ich 735. Oto wideo, które oburzyło fanów, wzbudziło wiele dyskusji i oskarżyło Bradly o użycie fałszywych ciężarów.

https://youtu.be/35aYaOxjkc8

Kali Muscle

Kali Muscle jest kulturystą, który stał się motywacją dla tysięcy osób, w tym 765 tysięcy obserwujących na Instagramie. Zaczął ćwiczyć, kiedy był w więzieniu i doskonale rozbudował swoją sylwetkę. Kali Muscle został oskarżony o wyciskanie na ławce fałszywych ciężarów. Obserwatorzy zwrócili uwagę na to, że nawet nie walczył podczas wyciskania 186 kg i 247 kg.

https://youtu.be/ZGWcrFo-1uY

Rich Piana

Rich Piana był bardzo kontrowersyjną postacią w branży. Wielokrotnie był oskarżany o podnoszenie fałszywych ciężarów, ale tak naprawdę nigdy nie został przyłapany. Na poniższym wideo Bostin Loyd, dawniej przyjaciel Richa ujawnia, że oszukiwał podając obciążenie, jakiego używał. W tym samym filmie Bostin także opowiada o Joey Swollu i jego fałszywym obrazie "dobrego chłopca".

https://youtu.be/eLWYdQ07fBU

Gracyanne Barbosa

Barbosa to brazylijska piękność, która regularnie udostępnia zdjęcia z treningów i sesji zdjęciowych. Jej nienaganna budowa ciała spodobała się blisko 7 milionom zwolenników na Instagramie. W niektórych filmach Barbosa (ważąca 59 kg) podnosi ogromne ciężary. Podejrzany wydał się przysiad z obciążeniem 225 kg i to w dziesięciu powtórzeniach! Nie użyła do tego żadnych akcesoriów i nawet się nie spociła.

https://youtu.be/Ezk33EXN8-E

Komentarze (4)
lordknaga

Gracyanne Barbosa - co tam podejrzanego bylo, laska ktora ma sztuczne cyce i sztuczny tylek, wazy 55-60kg wypycha na przysiad 220kg? :-D niektorzy kulturysci zawodowi tyle nie dzwigaja a jakas plastikowa brazylka tak... to trzeba byc totalnym laikiem, zeby chociaz przez sekunde, nie stwierdzic ze podnosi sztange ze stryropianowymi talerzami :-D

3
Mahler

https://generationiron.com/accused-lifting-fake-weights/

Kolejny plagiat. Na prawdę tak ciężko dać czcionką rozmiaru 6 źródło? Nikt nie zauważy a będzie legit xD

0
domosos

U mnie leci połowa tego co ona ma.

0
Anonim

Są tacy co łykają te kity

0