SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HARDCOROWYCH PRZEDTRENINGÓWEK czerwiec 2024

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 160841 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1236018
Witam:)

Dostałem na testy kilka nowych przedtreningówek plus bonus w postaci boostera libido:)
Jako że sam dostałem produkty za free, również od Was nie chce żadnej kasy, a po prostu przetestujemy je razem:)

co mamy?

1. TINDER HERO INTENSE (booster libido) - 1 porcja 1 caps
2. BULK XXL BLACK JACK 375G - 1 porcja 15 gramów
3. BLACK SPIDER 50 EPH POWDER 300G - 1 porcja 10 gramów
4. SMART BROTHERS STIM BUDDY 300G - 1 porcja 10 gramów
5. HERO RED PUMP 425G (bez stymulantów) - 1 porcja 17 gramów
6. PREDATOR EXTREME 330G HARDCORE SERIES - 1 porcja, 11 gramów
7. METABOLIC SYNEDREX PRE-CONTEST 420G - 1 porcja, 14 gramów
8. EDGE OF INSANITY MEXICO VERSION - 1 porcja, 8 gramów
9. SARMA-COM SICKO MODE 282G - 1 porcja, 13,4 grama

Standardowo całość dziele na 10 osób (czyli zazwyczaj wyjdzie po okolo 3 porcje na głowę każdego produktu) i wysyłam na testy. 5 osób mam już z innego miejsca, ale te osoby też będą dawać tutaj opinie, a druga 5 będzie z naszego zacnego działu.

Każdy otrzyma woreczek z numerkiem, który jest przypisany wyżej produktowi, porcje tez macie wyżej opisane :)

kto pierwszy ten lepszy :) wymagane 18 lat.

Wysyłka paczkomatem na mój koszt również.

Zgłoszone osoby (aktualizacja w trakcie)
1. Tomq
2. Remek
3. Gegol
4. Conan-big
5. Przemek
6. winstrol
7. ismytime
8. Atroz
9. Michass90
10. Krzysiek

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2024-06-06 11:22:00
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4333 Napisanych postów 3639 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19782
ismytime
5. HERO RED PUMP 425G (bez stymulantów) - 1 porcja 17 gramów

Pompa: 4/5 - czuć pompę, ale jak na typowy pomper dla mnie trochę za mało
Smak/Rozpuszczalność: 2/10 - taki jakiś cierpki, ogólnie ciężko by to było pić na co dzień więc bardziej opcja wsypywania do buzi zdecydowanie łatwiejsza ;)

PODSUMOWANIE:
Było jakoś 2,5 porcji, ogólnie smak jeden z gorszych z całego zestawienia jak dla mnie - pompę czuć zdecydowanie, ale nie ma jakiegoś "wow" żeby nabicie utrzymywało się dłuugo po treningu czy coś, po prostu solidna pompa - ale w tym zestawieniu niektóre pre-wo spompowały mnie na podobnym poziomie, a jednak tamte były kompleksowe w podobnej cenie + pobudzenie, wytrzymałość, pompa. Także tutaj jak na typowy pomper jest solidnie, ale mogąc kupić w tej cenie przedtreningówkę, która fajnie pobudzi + spompuje, a sam pomper sprawa jest oczywista ;)

PODSUMOWANIE TESTU
Z mojej strony to już wszystko, stestowałem i podzieliłem się opinią wszystkich pre.

Chciałbym baaaardzo podziękować użytkownikowi TomQ-MAG za możliwość udziału w teście, od dawna chciałem wziąć udział i albo się spóźniałem albo coś, a śledziłem sporo wcześniejszych Waszych testów. Także mega dziękuję! ;)

Jeśli chodzi o mnie to pamiętam złoty okres przedtreningówek, jak dla mnie lata 2010-2013 były najlepsze, pamiętam najlepsze MESO, DS CRAZE i inne przedtreningówki, gdzie 1.3 w tamtych latach surowiec działał naprawdę idealnie i robił z nas terminatora (a wiadomo, że dzisiejsze DMAA to jednak zdecydowanie nie to samo).

Jak dla mnie takie subiektywne TOP 3 tego zestawienia spośród testowanych przedtreningówek to:
1. SMART BROTHERS STIM BUDDY
2. PREDATOR EXTREME
3. BLACK SPIDER 50 EPH POWDER

Raczej już czasy gdzie wymagałem od pre-wo "latania po ścianach" mam dawno za sobą, także jest to moja subiektywna topka patrząc na fajne chęci na trening, solidne pobudzenie i co najważniejsze brak zjazdu i dawka energii jeszcze po treningu.
Np. taką BULK XXL BLACK JACK mógłbym dać nawet na TOP1 - ale jak dla mnie tutaj pobudzenie było aż za mocne i na treningu chaos w głowie był większy niż samo skupienie, więc to też zdecydowanie topka dla kogoś kto lubi mocne jazdy, ja akurat już po latach treningu mam trochę inne oczekiwania od pre-wo.

Stim buddy jest zdecydowanie moim faworytem biorąc pod uwagę całokształt i jak najbardziej rozważę kupno całej puchy.

Także jeszcze raz dzięki & może jeszcze w przyszłości będzie okazja do jakiegoś testu.
Zdrówka & wszystkiego dobrego Panowie! ;)

Fajnie że podzieliłeś się opinia w taki sposób
Jeśli chodzi o testy tych PRE to jak narazie próbowałem tylko STIM BUDDY od SMART BROTHERS i jest naprawdę dobra teraz będę miał czas " polatać " to popróbuje resztę oczywiście w niektore dni brałem Angel Dust ( bo wiedzialem ze pewiak )
Ale jak piszesz że BULK XXL BLACK JACK jest tak mocny to on pójdzie teraz na trening lubie takie mocne " zabawki " . I co do przedtreningówek to masz racje teraz prawdziwe 1.3 trafić to jest problem .. mam puche Mesomorph testowalem narazie 1x ale wtedy tez mialem problemy żołądkowe wiec ciężko ocenić.

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 183 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10124
6. winstrol3
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8389
Chętnie potestuje z Wami i podzielę się opiniami

7 ismytime
1

wiara, wiara, wiara... ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 96 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116103
Również chętnie wezmę udział.
8.Atroz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4333 Napisanych postów 3639 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19782
Również przetestuje . 6.Predator Extreme
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 108 dni Przeczytanych tematów 4161
Melduje się na 10 pozycji i zamykam listę :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 160841 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1236018
i elegancko :)
Imie Nazwisko
telefon
mail
nr paczkomatu
dajcie na pw :) jak sie uda to dzisiaj puszcze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8389
no i gicior, ode mnie poszły dane na pw ;)

wiara, wiara, wiara... ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17758 Napisanych postów 132342 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1461507
Tomek to jest super gość.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert

Większość paczek właśnie nadana
3

[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Widze ze nadana dzieki Tomek

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nac a krople do uszów?

Następny temat

Zmiana spalacza tłuszczu

WHEY premium